Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Housing Invest je odborníkem na exekuční problematiku

26. červen 2012 Housing Invest je odborníkem na exekuční problematiku

Problematika exekucí není mnohdy příliš oblíbená, nicméně mnohé služby, které se exekucí jako takových týkají, jsou poměrně hodně důležité. Na mysli máme zejména vyplácení nemovitostí, dražby nemovitostí a také samozřejmě uvalení exekuce na konkrétní nemovitost. Odborníkem na exekuce je společnost Housing Invest, která se zabývá všemi třemi činnostmi, které jsme zmiňovali, a také je schopna půjčit peníze podnikatelům, pro které připravuje speciální úvěry. Představme si tedy tuto společnost podrobněji.

Základní představení Housing Invest

Společnost Housing Invest s.r.o. je velmi moderní a hlavně velmi dynamickou společností, která se pohybuje zejména v oblasti výkupu nemovitostí. Díky dlouholetým zkušenostem jsou odborníci z této společnosti schopni uspokojit i požadavky takových klientů, kteří se ocitli ve finanční nouzi a disponují nějakou nemovitostí. Požadavky mnohých klientů mohou být i hodně expresní. Vyplácení exekucí je u Housing Investu velmi korektní a rychlé. Jinak se ale Housing Invest také specializuje na pomoc klientů s dražbou určité nemovitosti.

Výkup nemovitostí za hotové peníze

Velkou výhodou společnosti Housing Invest je zejména to, že je schopna vykoupit nemovitosti za hotové peníze, které většinou lidé v takovéto situaci nutně potřebují. Byty, domy a také další nemovitosti vykupuje Housing Invest až do 70 % jejich hodnoty na trhu. Housing Invest je schopna vyplatit peníze bez větších potíží klidně i do 48 hodin. Jinak také zvládne veškeré formality spojené s prodejem nemovitostí.

Rychlý úvěr se zástavou nemovitosti

Pokud jde o nemovitosti v exekuci, tak Housing Invest umí najít řešení v podobě rychlého úvěru, který je spojen právě se zástavou exekucí zatíženou nemovitostí. Klienti, kteří potřebují mít čistý list vlastnictví, určitě tento produkt ocení. Bankovní hypotéku v případě zatížení nemovitosti exekucí nikdo nedostane, takže řešení společnosti Hoisng Invest je ideální. Doba poskytnutí úvěru se pohybuje od 1 do 6 měsíců.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

Je-li vaše firma větší, je pravděpodobné, že při své činnosti bude využívat větší množství serverů. V určitých případech se tak vyplatí využít služeb společností, které nabízejí server housing. Existují i další způsoby.

Tři nejvýnosnější metody, jak výhodně uložit peníze

Tři nejvýnosnější metody, jak výhodně uložit peníze

Přemýšlíte o tom, jak výhodně uložit peníze, abyste se dočkali nějakého zajímavého výnosu? Pak vězte, že příležitostí je dostatek. V tomto článku se dozvíte o některých z nich.


Zlatá mince Philharmoniker: Kde je možné ji koupit?

Zlatá mince Philharmoniker: Kde je možné ji koupit?

V jednom z minulých článků jste se dozvěděli, že je v současné době výhodné investovat do zlatých slitků. Pokud investici do zlata berete spíše jako sběratelskou záležitost, případně chcete vložit jen menší množství peněz, nabízí se namísto zlatých s

Investiční zlato: Nákup online aneb jak získat zlaté slitky a cihličky výhodně

Investiční zlato: Nákup online aneb jak získat zlaté slitky a cihličky výhodně

Láká vás investice do zlata, ale nevíte, jak a kde si jej pořídit? Pak vězte, že to není nic obtížného. Nákup investičního zlata dnes můžete provést z pohodlí a klidu domova, stejně jako když nakupujete běžné spotřební zboží. Stačí navštívit internet