Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Jak zvýšit prestiž firmy? Pronajměte si kancelář v atraktivní lokalitě

7. květen 2015 Jak zvýšit prestiž firmy? Pronajměte si kancelář v atraktivní lokalitě

V oblasti podnikání ovlivňuje úspěch firem celá řada aspektů, někdy na první pohled zcela banálních. V boji s konkurencí vám krom jiného pomůže atraktivní sídlo firmy, případně dobrá adresa kancelářských prostor.

Na adrese sídla a kanceláře firmy hodně záleží

Jaké firmě dá klient přednost? Té, jež má kancelář někde v zapadlé uličce polorozpadlého domu, nebo firmě, která se může pochlubit krásným prostorem v moderním obchodním centru? Odpověď je jasná, každý zvolí druhou možnost.

Možná si říkáte, že mít kancelář a sídlo na dobré adrese stojí příliš mnoho peněz a vaše firma si vysoké náklady nemůže dovolit. I zde ale nemáte správné mínění. I plně zařízené kanceláře v centru města nemusí být nijak drahé, stačí jen vědět, na koho se obrátit.

Nechcete platit klasickou kancelář? Pronajměte si virtuální

V případě, že značná část vaší činnosti probíhá beztak mimo kancelářské prostory, stačí využít možnosti pronajmutí virtuální kanceláře, respektive si zajistit virtuální sídlo. Za dobrou adresu pak zaplatíte jen zlomek ceny klasického pronájmu. Tak například za pronájem virtuální kanceláře v Praze nemusíte zaplatit ani 2.000 Kč měsíčně. Přitom v rámci pronájmu získáte služby recepční, na adrese vám bude přijímána došlá pošta, přesměrovávány telefonní hovory atd.

Pakliže přeci jen upřednostňujete zařízené kanceláře, vyjde vás jejich pronájem samozřejmě dráž. Přináší to ale hlavně velkou výhodu v tom, že v zařízené kanceláři můžete začít fungovat prakticky ihned po podpisu smlouvy. Obvyklý postup, kdy si firmy pronajmou prázdné nebytové prostory, je dnes již přežitkem. Jen koupě vybavení kanceláře notně prodraží celkové náklady. U zařízené kanceláře se nemusíte o nic starat, máte v ní vše, co k podnikání potřebujete.

Zařízené kanceláře jsou k mání v samotném centru Prahy

Plně zařízení kanceláře vám, stejně jako virtuální, nabízí společnost Scott & Weber. Aktuálně je k dispozici kupříkladu pronájem kanceláří na Praze 4, v business centru Budějovická alej. Jedná se o moderní obchodní budovu v atraktivní lokalitě.

Komerční sdělení

-gia-

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Virtuální kancelář jako levné řešení...

Virtuální kancelář jako levné řešení...

Většina společností v současné době přemýšlí zejména nad tím, jakým způsobem nejlépe ušetřit peníze. Jednou z možností, která se zcela jistě nabízí, je určitě zřízení virtuálního sídla společnosti. Taková virtuální kancelář, odkud je společnost řízena, jistě ušetří jak čas, tak pochopitelně také nem…

Registrační sídlo firmy

Registrační sídlo firmy

Podnikatelé, kteří chtějí zaujmout co nejvíce klientů, obchodních partnerů či zákazníků, by měli pečlivě zvážit, kde bude jejich registrační sídlo.


Kde najít firmy na prodej?

Kde najít firmy na prodej?

Hledání nové firmy nemusí být nijak výrazně složité. Tedy alespoň v případě, že budete chtít nakoupit soukromý podnikatelský subjekt levně a také rychle přímo na internetu. Právě tady jsou totiž k dispozici mnohé firmy, díky kterým budete moci zahájit svou podnikatelskou činnost fakticky okamžitě. B…

Podnikání a založení nové firmy

Podnikání a založení nové firmy

Čas je komoditou, kterou si v žádném případě nelze nijak opatřit. Každému je naděleno jeho různé množství a tak záleží na každém, jak si se svým časovým fondem naloží. Spousta lidí se životem jen tak protlouká a po většinu času mají dlouho chvíli.