Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Reálné sníženy ceny elektřiny změnou dodavatele

17. srpen 2012 Reálné sníženy ceny elektřiny změnou dodavatele

Jak se díváte na oznámení o snížených cenách elektřiny díky změně dodavatele? Nepřijde vám to nijak zajímavé, protože kvůli pár korunám nebudete podstupovat složité změny? Cena elektřiny – porovnání vám ve vašem myšlení učiní revoluci. Nevěříte? Jedná se o velmi jednoduchý proces, díky němuž během chvilky spatříte jak se vaše cena liší od jiných. Může být velmi nízká, což je důvod k jásotu. Setkáte se i s opačným výsledkem – s neúměrně velkým placením za energii. Tento výsledek vás jistě tolik neuspokojí a během mračení se můžete soustředit na způsoby změny dodavatele pro vaši domácnost.

Cena elektřiny – srovnání vám dá tipy na dodavatele s nízkými cenami. Vy si s klidem vyberte na úvod třeba tři a detailně si jejich služby prozkoumejte na internetových stránkách, kde uveřejňuje celá řada uživatelů své zkušenosti. Potom už není problém si jednoho z nich zvolit a pustit se do přechodu k novému dodavateli. Ne, nejedná se o žádný zdlouhavý proces. Zcela jednoduše se stanete odběratelem elektřiny u jiné společnosti. Není nemožné získat i tisíce korun ročně z úspor díky provedené změně. Úspory navíc jistě využijete na dárky pro své nejbližší nebo na pokrytí jiných výloh, spojených s životem v bytě nebo v domě.

Online kalkulačka je vám k dispozici úplně zadarmo!

Pokud se vám změna osvědčila, můžete pokračovat a například srovnat cenu plynu nebo různých finančních produktů. O kolik bude vaše cena elektriky a plynu levnější? Nechte se překvapit. Výsledek se zobrazí okamžitě po vložení požadovaných údajů. Každá koruna navíc se jistě hodí vašemu rodinnému rozpočtu. Snížené ceny jsou reálné, stačí se zajímat o možnosti ve vašem konkrétním případě. Rozhodně neplaťte víc, než musíte a najděte si k tomu výborného pomocníka v podobě možnosti srovnání cen elektrické energie či plynu na našem trhu.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Změnou dodavatele elektřiny můžete ušetřit až 1000 Kč

Změnou dodavatele elektřiny můžete ušetřit až 1000 Kč

V dnešní době cena elektřiny neustále stoupá, v letošním roce by se měl nárůst pohybovat v rozmezí 3 – 6 procent. Současný problém se dá řešit změna dodavatele.

Porovnání cen plynu a elektřiny určitě ušetří

Porovnání cen plynu a elektřiny určitě ušetří

Každá domácnost je nucena platit pravidelné výdaje, které jsou často cenově doslova přemrštěné. Nejtypičtější je inkaso, jehož součástí jsou platby za elektřinu a plyn. Právě ony mnohdy doslova vysávají kapsu nás všech díky tomu, že platíme některému dodavateli majícímu ceny nastavené neúměrně vysok…


Srovnejte si ceny povinného ručení a ušetřete

Srovnejte si ceny povinného ručení a ušetřete

Povinné ručení patří mezi ne příliš oblíbené finanční produkty. Mnozí z nás brojí již pouze proti slovu povinné. Placení tohoto pojištění je jakousi nutností pro každého vlastníka jakéhokoli motorového vozidla, jež provozuje na komunikacích v České republice. Najdou se samozřejmě i osoby, které povi…

Předpokládaný vývoj ceny stříbra: Vyplatí se koupit investiční stříbro?

Předpokládaný vývoj ceny stříbra: Vyplatí se koupit investiční stříbro?

Stříbro je drahým kovem vhodným pro investici z mnoha důvodů. Ovšem není již cena příliš vysoká? Vyplatí se koupit investiční stříbro ? Jaký potenciál má případná koupě a jakým směrem odhadují analytici vývoj tohoto kovu?