Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Triarios: Válečníci na poli účetnictví

29. prosinec 2015 Triarios: Válečníci na poli účetnictví

Nesedí vám účetnictví, ale nechcete se svěřovat drahé externí firmě s domněním, že náklady na ní budou příliš drahé a vynaložené prostředky nebudou efektivní? Pak se svěřte do rukou skutečných odborníků ze společnosti Triarios.

Triarios jsou doslova válečníky na poli účetnictví. Nabízejí totiž komplexní služby. Pomohou všem firmám, které potřebují zpracovat účetnictví na Praze 5, ale i v dalších částech hlavního města či jiných oblastech České republiky.

Proč zrovna válečníci? Mají totiž bohaté zkušenosti a nevyhýbají se ani spolupráci s těmi nejvýznamnějšími a největšími podniky. Stejně tak ale dokážou efektivně pomoci drobným firmám a živnostníkům, kteří si s vedením účetnictví nevědí rady.

Možnost zajištění nadstandardních služeb, které jinde nemáte

Triarios nenabízí pouze základní zpracování účetnictví. Poskytují také daňové poradenství v Praze a vše, co se týká této i přidružených problematik. Pokud například máte nepořádek v účtech, zajistí vám kompletní audit, který vám pomůže uvést vše do pořádku. Vyhnete se tak zbytečným problémů při kontaktu s finančními úřady, pokutám a sankcím, které by vás mohly stát spoustu peněz.

Triarios poskytuje rovněž nadstandardní služby. Kupříkladu jde o pomoc v případě, že se chystáte na prodej podniku, potřebujete převést jmění společnosti, případně převod obchodních podílů. To vše a ještě mnohem více vám za výhodných podmínek udělá účetní firma Triarios, která na tuzemském trhu působí již více než 10 let.

Žádné problémy se zákony

Účetnictví firmy rozhodně nepodceňujte. Jistě, jde o složitou, ale velmi důležitou záležitost. Vedení účetnictví pro vás vyplývá ze zákona. Jeho opomíjení přináší riziko vysokých finančních sankcí, které mohou být pro vaši firmu v konečném důsledku až likvidační. Pokud se svěříte do rukou odborníků, máte po problémech.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Profesionální vedení účetnictví

Profesionální vedení účetnictví

Kvalitní a spolehlivé vedení účetnictví patří mezi základní činnosti prakticky každé firmy. Majitel konkrétní společnosti má z hlediska vedení účetnictví dvě základní možnosti, jakým způsobem může účetnictví řešit.

Daňová evidence a účetnictví firem

Daňová evidence a účetnictví firem

Ještě před tím, než došlo ke změně zákona k prvnímu lednu roku 2004, museli podnikatelé provádět buď takzvané podvojné účetnictví nebo jednoduché účetnictví. Systému podvojného účetnictví se od novely zákona říká jen účetnictví, pojem jednoduché účetnictví pak byl nahrazen systémem daňové evidence.


Zpracování účetnictví společností Taxes s.r.o.

Zpracování účetnictví společností Taxes s.r.o.

Účetnictví bývá pro mnohé společnosti anebo jen živnostníky často kamenem úrazu. Právě nesprávné vedení účetnictví může velmi často zapříčinit nemalé ztráty, kterých se pochopitelně každý podnikatel potřebuje vyvarovat. I proto není určitě od věci obrátit se na konkrétní profesionální společnost, kt…

Profesionální spolehlivé vedení účetnictví

Profesionální spolehlivé vedení účetnictví

Vedení účetnictví je pro každého podnikatele samozřejmostí. Ve většině případů vede účetnictví konkrétního podnikatelského subjektu profesionální společnost. Pokud i vy hledáte profesionálního partnera pro vedení účetnictví, pak je výbornou volbou benecb.cz. Tato společnost nabízí vedení profesionál…