Finančník

Vᚠprůvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Vedení daňové evidence a účetnictví firem v kvalitním softwaru

28. leden 2013 Vedení daňové evidence a účetnictví firem v kvalitním softwaru

Jak jsem si v posledních letech už zvykli, i letos došlo ke změně daňových zákonů. Na paměti to musejí mít všichni podnikatelé a živnostníci při vedení svého účetnictví. Zorientovat se v účetnictví je tak v této době ještě složitější nežli v minulosti. Problémy s vedením účetnictví se však dají vyřešit poměrně rázně a jednoduše, stačí si pořídit kvalitní účetní software, který značnou část práce udělá za vás. Velmi spolehlivým pomocníkem v této oblasti je účetní software KelWIN. Ten si nyní můžete vyzkoušet na celé dva měsíce zdarma. Pakliže s ním budete spokojeni, lze jej zakoupit u společnosti KELOC CS, s.r.o., a to prostřednictvím webu kelec-software.cz.

A jaké výhody účetní software KelWIN přináší? Především jde o velmi srozumitelný program, jehož ovládání nebude dělat problémy ani člověku, který se nemá s počítačem příliš v lásce. Vedení účetnictví, případně daňová evidence u živnostníků bude díky tomuto softwaru velmi jednoduchou záležitostí.

Co zvládne základní verze programu KelWIN

Účetní software KelWIN lze použít pro běžné účetnictví malých i velkých firem, hračkou je pak pro něj daňová evidence u osob, které tento zjednodušený druh účetnictví, dříve označovaný jako jednoduché účetnictví, musejí vést. Software KelWIN lze stáhnout i ve zkušební verzi( demoverze je k dispozici ihned, plnohodnotná verze zdarma po registraci). Program je schopen už ve své základní verzi zpracovat 600 dokladů v účetnictví, 50 přijatých faktur, 100 pokladních dokladů nebo také 100 bankovních dokladů. Kromě toho zpracovává i skladové doklady, paragony, evidenci majetku a mnohé další záležitosti, které se přímo či nepřímo týkají účetnictví. Kromě základní verze je samozřejmě možné si objednat také další verze programu, které jsou vhodné zejména pro větší firmy a podniky.

Účetní program na vyzkoušení zdarma

Vyzkoušejte si program KelWIN - je vám k dispozici účetnictví a daňová evidence zdarma, a to až po dobu 2 měsíců. Sami poznáte, že jde o velmi kvalitní a propracovaný software, který vám usnadní práci s vedením daňové evidence a účetnictví.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Daňová evidence a účetnictví firem

Daňová evidence a účetnictví firem

Ještě před tím, než došlo ke změně zákona k prvnímu lednu roku 2004, museli podnikatelé provádět buď takzvané podvojné účetnictví nebo jednoduché účetnictví. Systému podvojného účetnictví se od novely zákona říká jen účetnictví, pojem jednoduché účetnictví pak byl nahrazen systémem daňové evidence.

Vedení účetnictví a daňové poradenství od profesionálů se vyplatí!

Vedení účetnictví a daňové poradenství od profesionálů se vyplatí!

Každá společnost musí pochopitelně platit daně a vést spolehlivě účetnictví. Základem úspěchu je bezesporu také optimalizace nákladů. To vše má velký vliv na stabilitu ekonomiky konkrétní společnosti. Jestliže nejste schopni své účetnictví zvládnout sami a neoptimalizuje své náklady, zcela zákonitě …


Profesionální spolehlivé vedení účetnictví

Profesionální spolehlivé vedení účetnictví

Vedení účetnictví je pro každého podnikatele samozřejmostí. Ve většině případů vede účetnictví konkrétního podnikatelského subjektu profesionální společnost. Pokud i vy hledáte profesionálního partnera pro vedení účetnictví, pak je výbornou volbou benecb.cz. Tato společnost nabízí vedení profesionál…

Profesionální vedení účetnictví

Profesionální vedení účetnictví

Kvalitní a spolehlivé vedení účetnictví patří mezi základní činnosti prakticky každé firmy. Majitel konkrétní společnosti má z hlediska vedení účetnictví dvě základní možnosti, jakým způsobem může účetnictví řešit.