Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Založení společnosti ve Velké Británii

15. září 2015 Založení společnosti ve Velké Británii

Podnikatelské začátky mohou být různorodé a nikde není psáno, že byste museli začít svou podnikatelskou kariéru zrovna v České republice. Například ve Velké Británii může podnikání v různých oblastech lidské činnosti přinést mnohem vyšší zisky. Hodně oblíbené je podnikání v této zemi i díky daňovému zatížení, jež je mnohem přijatelnější, než je tomu v České republice. Zapomenout přitom nemůžeme ani na měnu, tedy na libru, jež dokáže také navýšit zisky. Jak tedy na založení společnosti právě v této zemi?

Různorodé využití společností

Velkou výhodou je i fakt, že společnosti mohou být využívány za různými účely. Existuje pouze několik málo aktivit, které vyžadují zcela specifickou licenci. Registrace k DPH je ve Velké Británii naprosto dobrovolná. Pokud ovšem překročí roční obrat 81 000 GBP, musí být k platbě daně z přidané hodnoty registrována. Pokud tedy chcete začít podnikat, přihlaste se do jazykové školy a nechte si profesionálně založit vlastní společnost ve Velké Británii.

Nejběžnější podnikatelské subjekty ve Velké Británii

Nejčastěji voleným podnikatelským subjektem ve velké Británii je takzvaná Ltd. Jedná se o firmu, která má akcionáře a logicky také jakousi původní hodnotu akcií. Při zakládání musí mít tato firma v minimu jednoho ředitele a jednoho akcionáře. Minimálním kapitálem je jedna jediná libra. Podobně z hlediska pravidel funguje i nejoblíbenější offshore Kypr.

Jak na podnikatelské začátky v zahraničí

Pokud se spolehnete na profesionální firmu, která vám pomůže vaši novou společnost založit, můžete začít podniťte již do 2 dnů od dodání veškerých dokumentů. Velmi výhodné založení společnosti nabízí companyformation.sk. Zvolit si můžete jakýkoli typ podnikání dle vašich představ. Určitě budete mít možnost najít tu nejvýhodnější alternativu, která se momentálně na trhu nachází.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Výhodné a rychlé založení společnosti

Výhodné a rychlé založení společnosti

Podnikatelské začátky mohou být poměrně složité. Jestliže ovšem nepůjdete do podnikání ryze na vlastní pěst, ale spolehnete se na spolehlivého partnera, můžete dojít klidně až k tomu, že začátek podnikání bude představovat doslova hračku. Jak je tedy

Několik důležitých faktů ohledně založení společnosti s ručením omezeným

Několik důležitých faktů ohledně založení společnosti s ručením omezeným

Založení společnosti s ručením omezeným není zrovna nejjednodušším procesem, takže je nutné být určitě předem informovaný o tom, co je k takovému založenie s.r.o. zapotřebí. Rozhodně si není třeba myslet, že by těchto náležitostí bylo málo, jelikož tomu tak rozhodně není. Podívejme se zblízka na to,…


Založení e-shopu

Založení e-shopu

Máte vlastní zboží a potřebujete ho začít prodávat nejlépe na e-shopu, jenže žádná nemáte a nevíte jak na to? Potom se podívejte na webové stránky společnosti Pixolo, která má ve své nabídce pronájem e-shopu. Je to velmi jednoduché a hlavně rychlé vyřízení.

Evropská společnost: Možnosti jejího založení

Evropská společnost: Možnosti jejího založení

Kromě klasických s.r.o. a akciových společností mohou podnikatelé v tuzemsku zakládat také Evropské společnosti. Ty se řídí právem Evropského společenství, potažmo právem EU.