Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

GE Money Bank internet banka

19. srpen 2010 GE Money Bank internet banka

Jednou ze základních služeb v podstatě všech bankovních společností je bezesporu internet banka. Díky internetu je možno prakticky všechny operace s jednotlivými osobními účty provádět z pohodlí vlastního domova. Velmi rychle si tak člověk může poslat peníze ze svého účtu tam, kam momentálně potřebuje a naopak obdržet určitou finanční hotovost. Není problém také zadávat trvalé příkazy z vlastního účtu anebo platit inkaso či další platby pravidelného rázu. Jednou ze společností poskytujících internetbanking je i GE Money Bank.

Co internet banka GE Money Bank umožňuje?

Internet banka společnosti GE Money Bank umí hned několik vychytaných věcí, které v mnohém usnadní klientům život. Základem služeb je pochopitelně ověřování zůstatků na sporožirových účtech konkrétních klientů. Ti mají naprostý přehled o tom, jaké jsou pohyby na jejich účtech. Pohodlně si lze také zadávat platební příkazy, včetně inkasa, SIPA a plateb do zahraničí! Na nejčastěji využívané platby je možné si nastavit přímo šablonu, takže se člověk nebude muset již při příští platbě nikterak zdržovat! Mimo jiné není problémem dobíjení předplacených karet u mobilních operátorů. Na platební kartě je možné si také nastavit denní limity, které je možno vyčerpat.

GE Money Manager

Hodně příjemným zpestřením internetového bankovnictví G Money Bank je bezesporu GE Money Manager. Jedná se prakticky o soubor hned několika výhodných nástrojů, díky kterým je možno sledovat své příjmy a výdaje ve velmi přehledných grafech a tabulkách. Jinými slovy, klienti této bankovní instituce mohou bez problémů mít po ruce veškeré informace o jejich účtech a zůstatcích a kontrolovat přesně své finance. Příjmy i výdaje si mohou klienti roztřídit důle různých kritérií tak, jak jim to bude vyhovovat!

Elektronický výpis a jeho výhody

Velmi dobrou záležitostí nejen pro finančníky, ale hlavně pro obyčejné lidi, je elektronický výpis. Díky němu má člověk po ruce přímo informace o stavu účtu po uplynutí určitého období. Tento elektronický výpis plně nahrazuje klasický výpis papírový. Je mnohem rychlejší a člověk si může zjistit informace, které obsahuje prakticky okamžitě. K dispozici je hned v několika formátech, jsou jimi pdf, txt anebo xml formát.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Spořicí účet Gold u GE Money Bank

Spořicí účet Gold u GE Money Bank

Zlatý spořicí účet u společnosti GE Money Bank je jedním z takových, které je možné určitě volit v případě, že chce člověk našetřit nějaké zajímavé finanční prostředky. Spořicí účet Gold nabízí celou řadu možností, které jsou hodně zajímavé, a člověk se na takovéto spoření může z hlediska rozmnožení…

Úvěr autoCredit u GE Money Bank

Úvěr autoCredit u GE Money Bank

Mít doma automobil je již jakousi samozřejmostí, bez níž se není možné obejít. Kdo má doma spolehlivý vůz, ten může být spokojený hned v několika ohledech. V první řadě je nezbytné mluvit o tom, že na nový anebo ojetý automobil musí mít člověk naspořené nějaké finanční prostředky. Jestliže tomu tak …


Expresní půjčka od GE Money Bank

Expresní půjčka od GE Money Bank

Pořídit si skvělou půjčku, a to bez zbytečných poplatků chce v podstatě každý člověk. Mnohým lidem ale musí být jednoznačně jasné, že takováto půjčka není v nabídce každé společnosti a je zapotřebí velmi dobře hledat. Ideální volbou je v tomto ohledu zejména Expres půjčka od GE Money Bank, která je …

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Služby bank jsou v současnosti stále diskutovanějším tématem nejen na mnohých diskuzích. Není se čemu divit, protože ne všechny banky dovedou nabídnout pestré portfolio svých služeb v tom nejoptimálnějším provedení.