Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

GE Money: Banka, která nabízí výhodné osobní bankovní produkty

10. duben 2014 GE Money: Banka, která nabízí výhodné osobní bankovní produkty

GE Money Bank je bankou, která vám přináší mnoho zajímavých produktů. Pokud ještě nemáte vlastní bankovní účet, případně jste nespokojeni se službami, které vám nabízí vaše současná bankovní instituce, pak vás jistě zajímá, proč byste si měli zvolit právě GE Money Bank.

Běžné účty pro snadnou správu vašich peněz

V dnešní době je prakticky nezbytné mít osobní bankovní účet. Na něj vám chodí mzdy od zaměstnavatele, jeho prostřednictvím provádíte finanční transakce. Důležité však je, aby vás vedení účtu nestálo příliš mnoho peněz a všechny transakce a služby byly snadno dostupné.

GE Money Bank nabízí běžné účty pro fyzické osoby v několika variantách. V každém případě si sjednáním účtu u této banky zajistíte možnost pohodlného vyřizování tuzemských i zahraničních plateb, a to příchozích i odchozích. K účtu získáte také internetové bankovnictví, díky němuž vše můžete spravovat online z pohodlí a klidu domova.

Velkou předností je také možnost výběrů peněz z bankomatů zdarma. V případě osobního účtu Genius Free a Flexi takto můžete z bankomatů GE Money Bank vybírat až čtyřikrát do měsíce, aniž by vás to vyšlo byť na jedinou korunu. Samozřejmostí je zasílání elektronických výpisů, vždy jednou za měsíc, případně i možnost zadání trvalých příkazů či inkasa.

Kreditní karty k účtům

GE Money Bank svým klientům, kteří u ní mají vedené běžné účty, možnost zřídit si také kreditní karty, a to včetně debetní karty.

Výhodou v případě kreditních karet jsou zejména odměny za jejich používání v partnerské síti. Ty dosahují až 30%. Kromě toho se při využívání kreditní karty můžete těšit i na bezúročné období v délce až 50 dnů.

Půjčky od GE Money Bank

GE Money poskytuje také výhodné půjčky. Osobní Expres půjčka nabízí až 700.000 Kč, a to s volitelnou dobou splatnosti až na 96 měsíců. Výhodou zde je rychlost vyřízení, peníze máte k dispozici na svém účtu již 5 minut po podpisu smlouvy. Pokud půjčku řádně splácíte, pak se můžete těšit na to, že se vám každý rok sníží úroková sazba o 1%.

Jak vidno, GE Money Bank patří k bankám, které si svých klientů váží a snaží se jim nabídnout co nejlepší podmínky.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Služby bank jsou v současnosti stále diskutovanějším tématem nejen na mnohých diskuzích. Není se čemu divit, protože ne všechny banky dovedou nabídnout pestré portfolio svých služeb v tom nejoptimálnějším provedení.

Je libo výhodné hypotéky? Hypoteční banka ji zprostředkuje

Je libo výhodné hypotéky? Hypoteční banka ji zprostředkuje

Zcela nové bydlení v krásném rodinném domku se rozhodně vyplatí. Budete mít jednak klid na veškeré své aktivity a jednak zahradu, kde si mohou hrát vaše děti, anebo můžete zkoušet své vlastní zahradnické umění. Kde ale na takovou novostavbu vzít pení


Nebankovní půjčky Praha nabízí peníze rychle a výhodně

Nebankovní půjčky Praha nabízí peníze rychle a výhodně

Dostali jste se do nepříznivé finanční situace a potřebovali byste se z ní vyhrabat co možná nejrychleji ven? V tom případě je třeba hledat optimální nebankovní půjčky, které vám dokážou pomoct za solidních podmínek. Všichni poskytovatelé na internet

Jak zjistíte, která hypotéka je nejvýhodnější?

Jak zjistíte, která hypotéka je nejvýhodnější?

K financování nákupu nového bydlení, ale i například k rekonstrukci vaší domácnosti, můžete kromě naspořených peněz ze stavebního spoření využít také hypoteční úvěr. Ten poskytují prakticky všechny tuzemské banky a také některé nebankovní společnosti