Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

MoneyCard se vyplatí

27. září 2012 MoneyCard se vyplatí

Kreditní a platební karty jsou v současnosti již jakousi jednoznačnou součástí reality a je zapotřebí mluvit o tom, že jde o pro život hodně potřebné záležitosti, bez kterých se nelze obejít. Důležité je vybrat tu pravou kreditní kartu, která umí poskytnout prakticky všechno, co lze od kreditní karty jako takové očekávat. Váháte-li nad výběrem takovéto karty, pak rozhodně můžete přihlédnout k následujícím charakteristikám, které přesně vystihují MoneyCard od GE Money Bank. Jedná se o kreditní kartu, která se vyznačuje celou řadou výhod, na které se lze spolehnout.

Proč bychom měli na nákupy s MoneyCard?

Vydat se na nákupy za předpokladu, že disponujeme finanční hotovostí, je samozřejmě velmi příjemné se spolehnout i na kreditní karty, jež jsou schopny přinést také některé bonusy navíc. Skvělý je zejména věrnostní program bene+, který je v nabídce jak kreditní karty MoneyCard Gold, tak právě kreditní karty MoneyCard Plus. U vybraných partnerů bene+ lze takto získat odměnu za nákup ve výši 10%. Jestliže patříte mezi majitele platební karty MoneyCard Gold, pak bude vaše sleva ve výši 25%.

Hlavní výhody kreditní karty MoneyCard

Největším bonusem u platební karty MoneyCard je bezesporu již zmiňovaný věrnostní program bene+ a také věrnostní program Avon a věrnostní program Ing. Karta je pochopitelně bezpečná, což dokazuje bezpečnostní čip, jenž je na kartě přítomen. Skvělé je také 50 dnů trvající bezúročné období, které GE Money Bank nabízí. Internet Banka je samozřejmě k této kartě také zadarmo. Platnost karty je mimo jiné mezinárodní.

Kde všude lze kartu využívat?

Platební kartu MoneyCard je možné využívat bez problémů například při různých platebních příkazech. Jejich zadávání je v současnosti již samozřejmostí. Jinak jsou také realizovány prostřednictvím karty platby u obchodníků. Podobně jako Home Credit, nabízí tato karta také internetové bankovnictví a různé platební příkazy právě na internetu. Zapomenout nelze ani na platby v hotovosti, které kreditní karta umožňuje díky síti bankomatů po celé ČR.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Investice do zlata a stříbra se stále vyplatí

Investice do zlata a stříbra se stále vyplatí

Disponujete finančními prostředky a hodláte je nějakým způsobem co možná nejefektivněji investovat? Pokud ano, měli byste si rozmyslet, jak budete postupovat. Možností investic je totiž velké množství. Klasiku představuje nákup nemovitostí. Jejich cena ovšem vcelku hodně osciluje v důsledku vývoje n…

Kdy se vyplatí rozhodčí doložka

Kdy se vyplatí rozhodčí doložka

Rozhodčí doložka je termínem, který některé firmy a dokonce i fyzické osoby nemají příliš v oblibě. Jsou ale naopak i mnohé společnosti, které považují rozhodčí doložku za něco, co jim může v určitých konkrétních situacích hodně pomoct.


Vyplatí se investovat do registrování ochranné známky?

Vyplatí se investovat do registrování ochranné známky?

Pokud máte nějaký nový nápad, který chcete zrealizovat a začít na jeho základě podnikat, je dobré jej hned na počátku nějakým způsobem ochránit, aby vám jej nevzala konkurence. Účinným řešením je registrace ochranné známky.

mPůjčka se vyplatí

mPůjčka se vyplatí

Půjčení si finančních prostředků u jakékoli společnosti je nezbytné si předem velmi dobře promyslet, jelikož ne každá společnost je opravdu výhodná a nabídne efektivní půjčky, které by mohly splnit veškerá očekávání zájemců. Zajímavou půjčkou je bezesporu úvěr, který nabízí společnost mBank. Jedná s…