Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčky pro začínající podnikatele u GE Money

8. listopad 2010 Půjčky pro začínající podnikatele u GE Money

Půjčky pro začínající podnikatele nabízí hned několik společností, nicméně vybrat si ten správný produkt si musí pouze a jedině samotný člověk, který se rozhodne podnikat. Hodně zajímavou volbu nabízí zcela jistě GE Money Bank. Její úvěr zvaný Universal Business určitě stojí zato vyzkoušet. Pojďme se podívat na podmínky, které tento úvěr nabízí a také na to, co je třeba splnit k tomu, aby byl konkrétnímu klientovi úvěr poskytnut.

Základní podmínky pro získání tohoto úvěru

Jednou ze základních výhod pro získání této půjčky je zcela jistě absence nějaké velké administrativy. K tomu, aby člověk dostal úvěr, je třeba paradoxně v některých případech pouze jediného daňového přiznání, které bude pojímat období minimálně šesti měsíců. Těžko říct, kde jej začínající podnikatelé vezmou... U určitých vybraných pozic není třeba dokonce ani tohoto dokumentu. Na mysli máme například stomatology, lékaře, advokáty, veterináře a některé další profese. Jinak je ovšem třeba ještě jmenovat některé další klasické podmínky, mezi něž řadíme včasnost plateb finančnímu úřadu a další platby.

Vybrané parametry úvěru Universal Business

Maximální výše tohoto úvěru činí až 5 milionů korun. GE Money Bank ovšem zcela jistě není ochotna půjčit částku, jež by přesáhla 70 % hodnoty zastavené nemovitosti. Délka splatnosti je sice volitelná, nicméně na výběr mají klienti pouze dobu od 18 do 20 let. Poměrně hodně zajímavou vlastností, kterou tento úvěr disponuje, je zcela jistě jeho neúčelovost. Jedná se prakticky o jakýsi typ kombinace mezi kontokorentním a splátkovým úvěrem. Splátková účast je stanovena na 75 % a zbývajících 25% připadá na část kontokorentní.

Jak to vypadá s poplatky a úrokovou sazbou?

Když si budoucí podnikatel podá žádost v GE Money Bank, může si být jistý, že za to platit nebude. V případě, že bude žádost kladně vyřízena, dojde k tomu, že po vás bude banka chtít poplatek ve výši 0,5% z celkové částky poskytnuté GE Money Bank. Minimální poplatek činí přitom 3000 korun. Vedení úvěrového účtu stojí každý měsíc 300 korun v případě, že cílová částka nepřesahuje jeden milion korun. V opačném případě je možné platit za měsíc až 500 korun.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

z

středa, 29. červen 2011
14:55

nad tim taky premejslima neleze mi to do hlavy :D


posted by: z [Odpovědět]

Lucka

pondělí, 4. duben 2011
10:44

souhlasim s vami


posted by: Lucka [Odpovědět]

Milan

pátek, 11. únor 2011
19:09

Reaguji na otázky Davida, navíc jak je možné, aby banka požadovala zástavu nemovitosti,když je právě začínajícímu podnikateli řekněme 25 a nemá žádný řádný majetek? Nemá byt, auto, rodinný dům atd...


posted by: Milan [Odpovědět]

David

středa, 26. leden 2011
16:07

Dobrý den píšete tu v kolonce půjčky pro začínající podnikatele ale chcete jedno daňové přiznání, je to legrace nebo to berete jako fakt? Jak může mít začínající podnikatel daňové přiznání, to bude kouzlit?


posted by: David [Odpovědět]

Čtěte také...

Úvěry pro podnikatele od Raiffeisenbank

Úvěry pro podnikatele od Raiffeisenbank

Podnikatelé potřebují pochopitelně značné finanční prostředky k tomu, aby jejich firmy mohly dost dobře prosperovat. Jestliže tomu tak je, tak není problém v tom, že chod firmy je poměrně plynulý a společnost dosahuje velmi zajímavých obratů, které se pochopitelně také zrcadlí v jejich ziscích. Jsou…

Expresní půjčka od GE Money Bank

Expresní půjčka od GE Money Bank

Pořídit si skvělou půjčku, a to bez zbytečných poplatků chce v podstatě každý člověk. Mnohým lidem ale musí být jednoznačně jasné, že takováto půjčka není v nabídce každé společnosti a je zapotřebí velmi dobře hledat. Ideální volbou je v tomto ohledu zejména Expres půjčka od GE Money Bank, která je …


Moderní finanční produkty GE Money Bank

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Služby bank jsou v současnosti stále diskutovanějším tématem nejen na mnohých diskuzích. Není se čemu divit, protože ne všechny banky dovedou nabídnout pestré portfolio svých služeb v tom nejoptimálnějším provedení.

Úvěr autoCredit u GE Money Bank

Úvěr autoCredit u GE Money Bank

Mít doma automobil je již jakousi samozřejmostí, bez níž se není možné obejít. Kdo má doma spolehlivý vůz, ten může být spokojený hned v několika ohledech. V první řadě je nezbytné mluvit o tom, že na nový anebo ojetý automobil musí mít člověk naspořené nějaké finanční prostředky. Jestliže tomu tak …