Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Výhodné kreditní karty u GE Money Bank

29. březen 2012 Výhodné kreditní karty u GE Money Bank

Kreditní karty jsou již v současnosti naprosto jednoznačnou záležitostí a jen velmi těžko bychom zejména mezi mladými lidmi hledali takové, kteří by nepoužívali kreditní karty jak třeba na nákupy, tak i při některých dalších příležitostech. Kreditní karty nabízí velké množství různých bankovních a často i nebankovních společností, což může být mnohdy poměrně matoucí. Některé kreditní karty jsou totiž poměrně výhodné a některé naopak výhodné nejsou a klient může zbytečně některými poplatky tratit své finanční prostředky. Podívejme se zblízka na kreditní kartu u společnosti GE Money Bank.

Proč na nákupy s touto kartou?

Proč nakupovat s touto kartou je vcelku jasné, jelikož karta MoneyCard nabídne velké množství různých výhod, na které se lze spolehnout. V první řadě bychom měli jmenovat hlavně věrnostní program bene+, který nabídne skvělé odměny prakticky za každý nákup. Jedná se o odměny ve výši 1%. U některých vybraných partnerů lze u gold bene dosáhnout až na 25%. Kreditní karta společnosti GE Money Bank nabídne také velmi rychlé nákupy a jedná se o naprosto bezpečnou kartu.

Kde je možné tuto kartu využívat?

Kreditní kartu od společnosti GE Money Bank lze využít prakticky všude, nicméně základem jsou logicky platby u rozličných obchodníků. Za každou platbu získá majitel takovéto karty skvělé odměny. Samozřejmostí jsou mimo jiné také platební příkazy realizované přes bankomaty společnosti GE Money Bank. Realizovat lze bez problémů také platby na internetu. Zapomenout pochopitelně nelze ani na výběry hotovosti. Pouze nákupy na splátky tato karta podobně jako třeba společnost Home Credit neumí.

Zažádejte si o tuto kreditní kartu ihned!

Získat tuto platební kartu je velmi jednoduché a člověk tak může učinit prakticky ihned. Stačí doma anebo v zaměstnání vyplnit závaznou žádost na internetu a odeslat ji společnosti GE Money Bank. Jinak ale stačí také zajít na některou z poboček společnosti GE Money Bank anebo kontaktovat společnost telefonicky.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Služby bank jsou v současnosti stále diskutovanějším tématem nejen na mnohých diskuzích. Není se čemu divit, protože ne všechny banky dovedou nabídnout pestré portfolio svých služeb v tom nejoptimálnějším provedení.

Penzijní fondy nabízejí zajímavé kreditní karty

Penzijní fondy nabízejí zajímavé kreditní karty

Mnohé penzijní fondy nabízejí velmi zajímavé možnosti jak samotného penzijního připojištění, tak i kreditních karet, se kterými lze velmi efektivně spořit. Kvalitní a plnohodnotná penze je snem mnoha lidí, a tak je určitě nasnadě si nějaké ty finanční prostředky na dobu, kdy již člověk bude v důchod…


Úvěr autoCredit u GE Money Bank

Úvěr autoCredit u GE Money Bank

Mít doma automobil je již jakousi samozřejmostí, bez níž se není možné obejít. Kdo má doma spolehlivý vůz, ten může být spokojený hned v několika ohledech. V první řadě je nezbytné mluvit o tom, že na nový anebo ojetý automobil musí mít člověk naspořené nějaké finanční prostředky. Jestliže tomu tak …

Expresní půjčka od GE Money Bank

Expresní půjčka od GE Money Bank

Pořídit si skvělou půjčku, a to bez zbytečných poplatků chce v podstatě každý člověk. Mnohým lidem ale musí být jednoznačně jasné, že takováto půjčka není v nabídce každé společnosti a je zapotřebí velmi dobře hledat. Ideální volbou je v tomto ohledu zejména Expres půjčka od GE Money Bank, která je …