Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Hypoteční možnosti u mBank

15. listopad 2011 Hypoteční možnosti u mBank

Současné možnosti hypoték jsou vcelku vyhovující a je možné si vybrat hypotéku hned u několika bankovních i nebankovních společností. Když bychom měli mluvit o některé poměrně výhodné a zajímavé hypotéce, tak by jí byla hypotéka u společnosti mBank. Tato hypotéka představuje poměrně zajímavou a výhodnou možnost financování jak stavby nového domu, tak i třeba financování rekonstrukce nějakého staršího domku. Jinak ale mBank nabízí i mnohé jiné možnosti financování bydlení. Pokusme se je tedy zmapovat v následujícím článku.

mHypotéka jako základní možnost

Nejznámějším produktem hypotečního ražení od společnosti mBank je zcela určitě mHypotéka. Tato hypotéka je schopna nabídnout hypoteční úvěr až na 45 let. Doba splácení je ale pochopitelně variabilní a nastavit si ji může prakticky každý člověk přímo dle svých představ. Za zpracování hypotéky není třeba platit vůbec nic, jelikož je zadarmo. Mimo řádné platby také nejsou nijak zatíženy poplatky. Samotné otevření úvěrového účtu a jeho vedení je také zdarma.

Refinacování úvěrů

Jestliže nejste spokojeni s tím, jak funguje vaše stávající hypotéka, tak máte jedinečnou možnost jejího refinancování. Právě mHypotéka jej nabízí naprosto ideálně. Jestliže je vaše platební historie bez jakýchkoli problémů a vaše splácení trvá déle než 18 měsíců, není problém vaši stávající hypotéku refinancovat z finančních prostředků mHypotéky. Zajímavý je i bilanční mechanismus, který mBank přináší.

Spolehlivá společnost mBank

Mnohé zejména nebankovní společnosti snad mimo společnost Provident Financial jsou poměrně neznámé a mnohdy také nespolehlivé. mBank je v tomto úplně jiná, jelikož se jedná o velmi stabilní společnost prověřenou tradicí a kvalitou. mBank disponuje hned několika různými pobočkami v ČR a nabízí také skvělé internetové stránky, na kterých si lze srovnat všechny produkty.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypoteční kalkulačka vám to spočítá!

Hypoteční kalkulačka vám to spočítá!

Dnešní moderní doba se prakticky neobejde bez toho, že by si člověk musel vzít nějaké ty půjčky, prostřednictvím nichž si plní své sny. Pokud si chce konkrétní člověk splnit i svůj sen o bydlení, tak si musí velmi důkladně promyslet, jestli si vezme hypotéku anebo třeba takový překlenovací úvěr ze s…

Levná hypotéka? Využijte hypoteční kalkulačku

Levná hypotéka? Využijte hypoteční kalkulačku

Zásadním krokem v životě mnoha z vás je situace, kdy se rozhodnete pořídit si vlastní bydlení. Bydlet po celý život v nájmu se nevyplatí, vždy je samozřejmě lepší mít vlastní byt nebo rodinný dům.


Refinancování hypotéky u mBank

Refinancování hypotéky u mBank

Vzít si hypotéku bohužel v současnosti nutní velké množství lidí. Divit se této situaci jistě nelze, jelikož financovat vlastní bydlení je velmi složité z vlastních prostředků. Lidé většinou nemají až takový plat, jaký by si představovali, a proto musí využít právě hypotéky anebo některé jiné půjčky…

Je libo výhodné hypotéky? Hypoteční banka ji zprostředkuje

Je libo výhodné hypotéky? Hypoteční banka ji zprostředkuje

Zcela nové bydlení v krásném rodinném domku se rozhodně vyplatí. Budete mít jednak klid na veškeré své aktivity a jednak zahradu, kde si mohou hrát vaše děti, anebo můžete zkoušet své vlastní zahradnické umění. Kde ale na takovou novostavbu vzít pení