Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Je libo výhodné hypotéky? Hypoteční banka ji zprostředkuje

21. duben 2016 Je libo výhodné hypotéky? Hypoteční banka ji zprostředkuje

Zcela nové bydlení v krásném rodinném domku se rozhodně vyplatí. Budete mít jednak klid na veškeré své aktivity a jednak zahradu, kde si mohou hrát vaše děti, anebo můžete zkoušet své vlastní zahradnické umění. Kde ale na takovou novostavbu vzít peníze? No přece v bance! A v ne ledajaké, ale ve specializované právě na tento druh úvěrů. Ano, hypoteční banka je schopna nabídnout půjčku na bydlení přímo na míru dle potřeb konkrétních klientů. Pokud o tomto produktu vůbec nic nevíte, můžete se informovat v následujících řádcích. Hovořit v nich budeme o jejich charakteristikách.

Získejte sumu až ve výši 10 000 000 korun

 

Jednou z hlavních předností, kterou se Hypoteční banka může pochlubit, je celková výše hypotéky. Stanovena je na své horní hranici na 10 000 000 korun. Sumu je pochopitelně možné využít na stavbu či rekonstrukci jakéhokoli objektu. Klidně se může jednat i o drahou historickou budovu, anebo o několik staveb zároveň. Půjčit si samozřejmě mohou klienti této společnosti i nižší částky dle toho, na kolik by měla stavba domu přijít. Mnohé by měl prozradit už samotný nástřel projektu. Částka musí být i jakékoli projektové dokumentace stanovena.

Pohodové splácení samozřejmostí

 

Velkou výhodou hypotéky u této tradiční banky je i její flexibilita. Jinými slovy, splátky si stanovíte ve spolupráci s poskytovatelem, tedy Hypoteční bankou. Maximální doba splatnosti je přitom stanovena na 480 měsíců. Jestli budete vracet určité částky kratší dobu, pochopitelně můžete. Důležitá je při této době i LTV, tedy částka ke splacení.

Rychlé vyřízení

 

Vynikající je i možnost expresního uzavření hypotéky online. Poté, co na internetu provedete nestranné porovnání hypoték, můžete vybrat právě zmiňovanou. Bude-li tedy momentálně tou nejvýhodnější na trhu.

 

 

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Moderní hypotéky mohou být velmi výhodné

Moderní hypotéky mohou být velmi výhodné

Hypotéka představuje půjčku, kterou si bere stále větší množství lidí. Divit se tomuto faktu nelze, jelikož lidé potřebují peníze na novostavby i na rekonstrukce stávajícího bydlení. I u hypoték je ale zapotřebí najít tu nejoptimálnější variantu, která vám bude z pohledu úrokové sazby a dalších char…

Levná hypotéka? Využijte hypoteční kalkulačku

Levná hypotéka? Využijte hypoteční kalkulačku

Zásadním krokem v životě mnoha z vás je situace, kdy se rozhodnete pořídit si vlastní bydlení. Bydlet po celý život v nájmu se nevyplatí, vždy je samozřejmě lepší mít vlastní byt nebo rodinný dům.


Hypoteční kalkulačka vám to spočítá!

Hypoteční kalkulačka vám to spočítá!

Dnešní moderní doba se prakticky neobejde bez toho, že by si člověk musel vzít nějaké ty půjčky, prostřednictvím nichž si plní své sny. Pokud si chce konkrétní člověk splnit i svůj sen o bydlení, tak si musí velmi důkladně promyslet, jestli si vezme hypotéku anebo třeba takový překlenovací úvěr ze s…

Hypoteční možnosti u mBank

Hypoteční možnosti u mBank

Současné možnosti hypoték jsou vcelku vyhovující a je možné si vybrat hypotéku hned u několika bankovních i nebankovních společností. Když bychom měli mluvit o některé poměrně výhodné a zajímavé hypotéce, tak by jí byla hypotéka u společnosti mBank. Tato hypotéka představuje poměrně zajímavou a výho…