Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

DRFG a možnosti investice

7. září 2016 DRFG a možnosti investice

Společnost DRFG tvoří velmi dobře fungující tým lidí, kteří dokáží efektivně spravovat všechny oblasti realizovaných investic. Ve společnostech, do kterých byly vloženy investice, získali v České republice pracovní příležitost stovky lidí. Hodnota aktiv dosahuje přes tři miliardy korun. V jejich podílových fondech lze efektivně zhodnocovat své peníze a využít i pro zhodnocení i DFRG dluhopisy. Společnost má například dlouhodobé dobré vztahy třeba v Lichtenštejnsku, které je velmi významným fondovým centrem v Evropě. Fondy mají k dispozici evropský pas pro možnost investic na území celé Evropské unie.

Jak investovat

První fond je zaměřený na firemní a státní dluhopisy a spadá pod nejpřísnější evropskou regulaci UCITS. Lze vstoupit již od 100 korun měsíčně, takže můžete opravdu začít úplně od začátku. Fond druhý je zaměřen na nemovitosti, kdy prostřednictvím podílových listů můžete spoluvlastnit dané nemovitosti. Fondy jsou bezpečným, konzervativním, způsobem investice. Záměrem DRFG je podpora firem a snaha o ponechání investic a kapitálu v České republice a zajištění dostatku práce českým občanům. Pro studenty slouží projekt Unifer, díky němuž mohou studenti dosáhnout praxe již při škole na reálných zakázkách a získat tak spoluprací s DFRG zkušenosti. Podobné konzervativní investice jsousnadný způsob jak nenechat své peníze zahálet bez užitku na svém bankovním účtu a vhodně je investovat a zhodnotit.

Investice a aktivity

Společnost DRFG se angažuje ve stavbě nového hokejového stadionu v Brně iv proměně brněnského výstaviště. Podnikatel David Rusňák začínal od nuly a je důkazem toho, že pokud se chce, tak to jde. Skupina DRFG velmi rychle roste. Poslední novinkou jsou investice do oblasti do telekomunikací, energetiky, zdravotnictví (lékáren)a firem poskytujících internet. V oblasti nemovitostí jsou jejich cílem převážně komerční prostory, obchodní a retailové plochy, sklady a kanceláře. Investovat s investiční skupinou DRFG je možno pomocí dluhopisů nebo investičních podílových fondů. Realizované investice jdou převážně do nemovitostí, zdravotnictví, telekomunikací, energetiky, ale i výroby.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Investice do zlata

Investice do zlata

Máte volné finanční prostředky, ale nevíte, jak je investovat? Nevěříte bankovnímu sektoru a míra úroku vás neuspokojuje? V tom případě pro vás máme řešení, investici do jedné komodity a tou je investiční zlato.

Tři tipy na nejlepší investice 2015

Tři tipy na nejlepší investice 2015

Zajímá vás, jaké investice budou v roce 2015 nejvýhodnější, kam se vyplatí uložit naspořené peníze? Pak pozorně čtěte následující řádky, mohou pro vás být zajímavou inspirací.


Výhodné investice do zlatých mincí

Výhodné investice do zlatých mincí

Přemýšlíte o tom, že byste investovali do nějaké výhodné komodity, u níž by nehrozilo riziko znehodnocení vašich finančních prostředků. Za velmi dobrou se v dnešní době považuje investice do zlata. Drobní investoři přitom namísto klasických zlatých slitků a cihel volí spíše zlaté mince.

Investice s UniCredit Bank

Investice s UniCredit Bank

Svět investic je velmi pestrý, čehož si pochopitelně jsou vědomi nejen lidé, kteří chtějí vydělat tímto způsobem nemalé finanční prostředky, ale také mnohé společnosti, jež možnosti investic zprostředkovávají. Pokud se rozhodnete právě pro investování, rozhodně není od věci takto činit s některou si…