Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Investiční zlato: Nákup online aneb jak získat zlaté slitky a cihličky výhodně

20. březen 2014 Investiční zlato: Nákup online aneb jak získat zlaté slitky a cihličky výhodně

Láká vás investice do zlata, ale nevíte, jak a kde si jej pořídit? Pak vězte, že to není nic obtížného. Nákup investičního zlata dnes můžete provést z pohodlí a klidu domova, stejně jako když nakupujete běžné spotřební zboží. Stačí navštívit internetový obchod společnosti Golden Invest a.s. – http://www.golden-invest.cz.

Co je investiční zlato?

Zmíněný obchod nabízí zlaté slitky a cihly, tedy produkty, které zákon označuje pod pojmem investiční zlato. Ať už zvolíte tento či jiný obchod, musíte si dát pozor právě na to, zda kupujete investiční zlato. To přesně definují právní normy. Mnozí lidé se domnívají, že investičním zlatem jsou třeba i šperky, to je však mylná domněnka.

Postup nákupu investičního zlata

Golden Invest a.s. nabízí investiční zlato online. V e-shopu si zvolíte vybraný druh cihly či slitku a také množství, které požadujete. Následně jej vložíte do nákupního košíku.

Po dokončení výběru přistoupíte k vyplnění kontaktních a platebních údajů a potvrdíte objednávku. Na emailovou adresu vám pak bude doručena zálohová faktura, kde bude krok jiného uvedena i částka, kterou máte zaplatit. Tuto sumu pak převedete na účet firmy.

Po připsání peněz bude celková cena za prodej zlata stanovena podle aktuálních kurzů. V případě, že bude nutné uhradit doplatek, budete o tomto informováni. Ve chvíli, kdy naopak původní platba byla vyšší, bude vám celý rozdíl vrácen zpět na účet.

Po objednání a zaplacení už jen vyčkáte na dopravení zboží na adresu, kterou jste při objednávce zadali.

Snadná dostupnost zvyšuje atraktivitu zlata i mezi drobnými střadateli

Jak vidíte, nákup investičního zlata online je velmi jednoduchý. I díky tomu jsou dnes zlaté cihličky a slitky dostupné opravdu každému, kdo o tuto formu investice projeví zájem. Není to už jako dřív, kdy existovalo pouze několik málo kamenných obchodů a pořízení investičního zlata tak bylo podstatně obtížnější. Zlato je obecně velmi dobrou investicí, logicky tak zajímá nejen drobné investory, ale například i centrální banky všech zemí.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nevíte do čeho výhodně investovat? Zkuste investiční zlaté slitky

Nevíte do čeho výhodně investovat? Zkuste investiční zlaté slitky

V produktivním věku je třeba neustále myslet na budoucnost. Nikdy nevíte, v jaké finanční situaci budete za pár let, kolik peněz vám dá stát v důchodu. Z těchto důvodů je dobré investovat peníze, které máte našetřené tak, aby došlo k jejich zhodnocen

Kde najít zlaté cihličky ke koupení online?

Kde najít zlaté cihličky ke koupení online?

Hledáte způsob, jak výhodně uložit své peníze, abyste je měli případně k dispozici na horší časy, a zároveň došlo také k jejich zhodnocení? Zajímavým řešením je investice do stříbra, kterou představují stříbrné slitky, a také do zlata.


Návod, jak pořídit zlaté cihličky ke koupení online

Návod, jak pořídit zlaté cihličky ke koupení online

Zlaté cihličky jsou jednou z možností, jak můžete výhodně a bezpečně uložit své naspořené peníze. V okamžiku, kdy se rozhodnete pro jejich nákup, je dobré vědět, jak celý proces zakoupení probíhá.

Aktuální cena: investiční zlato a stříbro

Aktuální cena: investiční zlato a stříbro

Cena zlata a stříbra je již dlouhodobě v silné korelaci. Investiční zlato je na správné cestě spustit dalším boom zlatých cihliček. Investujte včas a získejte více než jen pokrytí inflace.