Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Investujte do realit!

13. srpen 2010 Investujte do realit!

Investování není zrovna nejjednodušší záležitostí, nicméně kdo neinvestuje, tak své finanční prostředky velmi těžko nějakým způsobem zhodnotí. Současná doba rozhodně není nakloněna tomu, že by člověk měl schraňovat svou finanční hotovost a šetřit na účtu či na stavebním spoření. Ideální volbou, kdy se peníze člověku určitě neztratí a naopak se mnohdy zmnoží, je nákup realit. Jednat se může o klasické rodinné domky anebo o byty. Zajímavou investici však také představuje nákup pozemku. Každý pozemek má svou hodnotu a ta se s možností zástavby a vybudováním inženýrských sítí pochopitelně zvyšuje. Pokud člověk ovšem nemá dostatek finančních prostředků, je třeba se při investování obrátit na konkrétní společnost, která mu bude umět s investicemi poradit!

Investicereality.cz pomohou

Společnost Investicereality umožňuje investování do nemovitostí bez toho, aby člověk musel poskytovat nějakou závratnou hotovost. Konkrétnímu klientovi je umožněna investice krátkodobého charakteru, ale může také investovat dlouhodoběji. Odměna konkrétních klientů je pochopitelně spojena s tím, jak je tato daná investice momentálně úspěšná!

Bez poplatků s osobním makléřem!

Velkou výhodou této investice do nemovitostí je bezesporu to, že na počátku nejsou žádné poplatky. Právě ty velmi často zhatí veškeré snahy mnohých lidí o investování. Pokud si konkrétní člověk nebude vědět s investování rady, tak nemusí věšet hlavu, jelikož u Investicedonemovitosti.cz bude mít k dispozici svého vlastního makléře, který mu s výběrem nemovitosti pomůže.

Garantované zhodnocení jako jistota…

Jediné, co člověk potřebuje při svém investování, je to, že jeho peníze budou dobře zhodnoceny. U Investicereality se garantované zhodnocení pohybuje od velmi příjemných 8 do 12 procent!

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

UnALaKbyg3Zj

čtvrtek, 6. duben 2017
17:07

This inifomatron is off the hizool!


posted by: UnALaKbyg3Zj [Odpovědět]

Čtěte také...

Investice do nemovitostí mohou skýtat určitá úskalí!

Investice do nemovitostí mohou skýtat určitá úskalí!

Vydělat se dá obrovským množstvím způsobů. Skutečnost je ale taková, že lidé chtějí většinou získat peníze s co nejmenší námahou a pokud možno bez práce. V případě, že člověk disponuje nějakou hotovostí, tak i tento způsob se jeví jako reálný! Buď lze pro investování použít nějaké investiční fondy a…

Stříbrné investice: Vyplatí se?

Stříbrné investice: Vyplatí se?

Ekonomické krize, finanční nejistota, neschopná vláda a další aspekty ovlivňují naše rozhodování, obzvlášť pokud se jedná o finance. Vlastníte-li volné peníze a nevíte, do čeho je uložit, tak věřte, že stříbro je tou správnou volbou. V tomto článku si ukážeme proč.


Aktuální cena: investiční zlato a stříbro

Aktuální cena: investiční zlato a stříbro

Cena zlata a stříbra je již dlouhodobě v silné korelaci. Investiční zlato je na správné cestě spustit dalším boom zlatých cihliček. Investujte včas a získejte více než jen pokrytí inflace.

Investice do zlata

Investice do zlata

Máte volné finanční prostředky, ale nevíte, jak je investovat? Nevěříte bankovnímu sektoru a míra úroku vás neuspokojuje? V tom případě pro vás máme řešení, investici do jedné komodity a tou je investiční zlato.