Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Kde najít zlaté cihličky ke koupení online?

31. říjen 2014 Kde najít zlaté cihličky ke koupení online?

Hledáte způsob, jak výhodně uložit své peníze, abyste je měli případně k dispozici na horší časy, a zároveň došlo také k jejich zhodnocení? Zajímavým řešením je investice do stříbra, kterou představují stříbrné slitky, a také do zlata.

Proč zvolit právě zlaté cihličky

Investiční zlato se v poslední době stalo velmi žádaným zbožím, a to i mezi drobnými střadateli. Je to dáno zejména tím, že jde o velmi stabilní investiční komoditu, která je bezpečná. Díky tomu, že zlato nepodléhá inflaci, nemůže se prakticky stát, že by jeho hodnota na trzích nějak výrazně klesla, je tomu spíše naopak.

Pořídit jej můžete ve formě zlatých mincí, oblíbené jsou ale také zlaté cihličky. Ty se dají zakoupit už v hmotnostech od několika málo gramů, takže se ani nemusí dotýkat jen lidí, kteří chtějí investovat statisíce korun. Zlaté cihličky jsou dobrou a výhodnou investicí pro každého z vás. Tedy i pro ty, kteří chtějí zhodnotit malé peníze.

Nákup provedete jednoduše u Golden Invest

Pokud se zajímáte o to, kde najít zlaté cihličky ke koupení online, pak vězte, že vám je nabízí internetový obchod golden-invest.cz. Jedná se o solventní e-shop, který garantuje kvalitu nabízeného zboží. Zlaté cihličky a mince, jež prodává, splňují veškeré zákonné normy, kterou jsou pro investiční zlato stanoveny zákonem o DPH.

Golden Invest vám umožňuje zakoupit si zlaté cihličky online. Postup je přitom velmi jednoduchý. Vyberete si daný produkt a vložíte jej do nákupního košíku. Následně vyplníte kontaktní a platební údaje. Po potvrzení objednávky obdržíte na emailovou adresu zálohovou fakturu s částkou k úhradě. Záloha činí 95% z celkové ceny. Jakmile dojde k převodu částky na účet prodejce, bude stanovena konečná cena produktu v závislosti na aktuální ceně zlata. Pokud bude potřeba zaplatit přeplatek, budete opět vyzváni emailem. Po zaplacení celé částky již dochází k expedici zboží. Zakoupené zlaté cihličky pak očekávejte do několika dnů.

Nákup investičního zlata je tedy skutečně jednoduchý.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Návod, jak pořídit zlaté cihličky ke koupení online

Návod, jak pořídit zlaté cihličky ke koupení online

Zlaté cihličky jsou jednou z možností, jak můžete výhodně a bezpečně uložit své naspořené peníze. V okamžiku, kdy se rozhodnete pro jejich nákup, je dobré vědět, jak celý proces zakoupení probíhá.

Investiční zlato: Nákup online aneb jak získat zlaté slitky a cihličky výhodně

Investiční zlato: Nákup online aneb jak získat zlaté slitky a cihličky výhodně

Láká vás investice do zlata, ale nevíte, jak a kde si jej pořídit? Pak vězte, že to není nic obtížného. Nákup investičního zlata dnes můžete provést z pohodlí a klidu domova, stejně jako když nakupujete běžné spotřební zboží. Stačí navštívit internet


Nevíte do čeho výhodně investovat? Zkuste investiční zlaté slitky

Nevíte do čeho výhodně investovat? Zkuste investiční zlaté slitky

V produktivním věku je třeba neustále myslet na budoucnost. Nikdy nevíte, v jaké finanční situaci budete za pár let, kolik peněz vám dá stát v důchodu. Z těchto důvodů je dobré investovat peníze, které máte našetřené tak, aby došlo k jejich zhodnocen

Kde najít firmy na prodej?

Kde najít firmy na prodej?

Hledání nové firmy nemusí být nijak výrazně složité. Tedy alespoň v případě, že budete chtít nakoupit soukromý podnikatelský subjekt levně a také rychle přímo na internetu. Právě tady jsou totiž k dispozici mnohé firmy, díky kterým budete moci zahájit svou podnikatelskou činnost fakticky okamžitě. B…