Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Nejlevnější investiční zlato

10. duben 2013 Nejlevnější investiční zlato

Investice do zlata jsou v dnešní době velmi žádané. Právě zlato posiluje nejvíce v době ekonomické krize. Zatímco banky stlačují úroky na minimum a fondy jsou čím dál rizikovější, zlato stabilně roste. Investiční zlato se tak stává vyhledávaným zbožím. Ovšem kde nakoupit za nejvýhodnější cenu?

Zlato je mezi obchodníky často označované jako bezpečný přístav. Pokud se nedaří akciím, indexům nebo jen danému obchodníkovi, obrátí se na zlato, na komoditu, která stabilně vykazuje růst. Navíc dnes je zlato, respektive investiční zlato dostupné naprosto každému. Koupit ho můžete během pár minut i vy. Staňte se obchodníkem a bezpečně uchovejte vaše peníze.

Zlato se řadí mezi drahé kovy. Hlavní výhodou této komodity je velikost a snadná směnitelnost kdekoliv na světě. Od jedné trojské unce zlata (asi 31 gramů) můžete provést velmi snadnou výměnu. Pokud se rozhodnete vložit své volné finanční prostředky do zlaté cihly , nejste na ničem ani na nikom závislý (pokud spoříte přes banku, může zkrachovat fond nebo daná banka či dokonce celý stát).

Co ovlivňuje cenu zlata v eshopu

Cena zlata v eshopu se neustále mění. To je způsobeno obchodováním na burze. Se zlatem se od pondělí do pátku neustále obchoduje a podle rostoucí/klesající nabídky, respektive poptávky se jeho cena upravuje. Eshopy na tuto změnu reagují a v pravidelných intervalech cenu aktualizují. Tím je vám zabezpečena aktuální cena investičního zlata (ryzost 999/1000) na trhu.

Na výběr máte z několika společností, které ryzí zlato upravují do konečné podoby. Jedná se o švýcarský Argor Heraeus a rakouský Münze Österreich . Mezi těmito společnosti můžete najít drobný rozdíl v ceně. E-shopy totiž vycházejí z cen, které dostávají právě od těchto firem. V zásadě je jen na vás, kterou společnost preferujete, kvalita investičního zlata je stejná.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Aktuální cena: investiční zlato a stříbro

Aktuální cena: investiční zlato a stříbro

Cena zlata a stříbra je již dlouhodobě v silné korelaci. Investiční zlato je na správné cestě spustit dalším boom zlatých cihliček. Investujte včas a získejte více než jen pokrytí inflace.

Investiční zlato

Investiční zlato

Každý člověk, který má nějaký majetek, si pochopitelně hodně hledí toho, aby tento majetek nějakým způsobem ochránil. Možností jsou logicky nákupy pozemků, které ale mohou z hlediska své ceny nepříjemně kolísat. Když si nechá člověk peníze, může o ně také přijít díky všudypřítomné inflaci. Proto je …


Investiční zlato: Nákup online aneb jak získat zlaté slitky a cihličky výhodně

Investiční zlato: Nákup online aneb jak získat zlaté slitky a cihličky výhodně

Láká vás investice do zlata, ale nevíte, jak a kde si jej pořídit? Pak vězte, že to není nic obtížného. Nákup investičního zlata dnes můžete provést z pohodlí a klidu domova, stejně jako když nakupujete běžné spotřební zboží. Stačí navštívit internet

Každý chce najít nejlevnější povinné ručení…

Každý chce najít nejlevnější povinné ručení…

Povinné ručení je jedním z nejvíce diskutovaných druhů pojištění, jelikož se jedná o pojištění povinného typu. Bez zaplaceného povinného ručení sice motoristé mohou provozovat svůj automobil anebo jiný dopravní prostředek po komunikacích, ale vystavují se poměrně velkému riziku. To spočívá jak v sam…