Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Seznamte se, toto je Le Bon!

9. červenec 2015 Seznamte se, toto je Le Bon!

Hledáte dobrého výrobce kuchyní a koupelen? Představíme vám jednoho z nejlepších!

Značka s názvem Le Bon vznikla roku 1992, kde se její zakladatel a majitel René Novák rozhodl pro vyrábění a navrhování vlastního nábytku. První návrhy se rozrostly do moderních sestav kuchyňského a koupelnového nábytku, o než je dnes neuvěřitelný zájem.

Proč?

Neobyčejný přístup láká

Koupelna je středobodem domácnosti, stejně tak ani bez kuchyně by to nešlo. Le Bon chápe, jak důležité je, aby v těchto nejvytěžovanějších místnostech bylo vše praktické, do posledního centimetru využité a také krásné, protože v těchto místech tráví rodina a její členové nejvíce času.

Důležitost koupelny a kuchyně si žádá zcela jiný přístup, tak nějak více osobní. Pro Le Bon je každá zrcadlová skřínka do koupelny LEBON stejně tak důležitá jako pro vás. Cílem českého výrobce je zařídit vaší domácnost k naprosté spokojenosti, aby každý detail ladil s vašimi představami, zvyklostmi a životním stylem.

Vybavení bydlení se musí přizpůsobit vám a ne obráceně.

Proto vznikl koncept neobyčejných koupelen a kuchyní. Jde o kuchyňský a moderní koupelnový nábytek, který je navrhován pro dané bydlení, domácnost a místo. Proto je každá sestava zcela originální, jiná, neobyčejná.

Hra s nápady i místem

Zdá se vám, že vaše malá domácnost nenabízí žádné řešení pro lepší bydlení? Český výrobce vás rychle přesvědčí o opaku, jeho tým nápaditých návrhářů a designérů vám pomůže využít každý centimetr prostoru neočekávaným způsobem. Jde o hru s místem, na jejímž konci čeká nová, prostornější, praktičtější a modernější domácnost.

Nechte si vypracovat návrh na míru a sledujte interiérová kouzla, která vám po zrealizování šikovnými řemeslníky změní život k lepšímu.

Získání ocenění EDIDA časopisu ELLE DECORATION

O tom, že koncept NEOBYČEJNÉ KUCHYNĚ LE BON české firmy kuchyně Brno není jen snůška slibů a báchorek, svědčí odměnění prestižní cenou EDIDA – Elle Decoration International Design Awards za rok 2014.

Chcete změnit svůj život, své bydlení? Kontaktujte výrobce na lebon.cz

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...