Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Zlatá mince Philharmoniker: Kde je možné ji koupit?

18. březen 2015 Zlatá mince Philharmoniker: Kde je možné ji koupit?

V jednom z minulých článků jste se dozvěděli, že je v současné době výhodné investovat do zlatých slitků. Pokud investici do zlata berete spíše jako sběratelskou záležitost, případně chcete vložit jen menší množství peněz, nabízí se namísto zlatých slitků spíše zlaté mince. Zdaleka nejznámější z nich je mince Philharmoniker. Zakoupíte ji i v tuzemsku.

Nejznámější mince Evropy

Zlaté mince Philharmoniker jsou nejznámější a nejprodávanější v rámci celé Evropy. Pocházejí z Rakouska, kde se razí ve 4 velikostech, respektive hmotnostech. Na výběr tak máte buď produkt o hmotnosti 1 unce (1 Oz), dále pak ½ unce, ¼ unce a 1/10 unce.

Uchvátí vás svým designem

Philharmoniker je oblíbená mezi investory a především sběrateli zejména díky svému designu. Naleznete na ní motivy slavné Vídeňské filharmonie. Na rubu jsou vyobrazeny nástroje, líc pak zdobí varhany vídeňského koncertního sálu Musikverein, kde zmíněná světoznámá filharmonie sídlí.

Pořídíte jí u Golden Invest přes internet

Zlaté mince Philharmoniker i další zakoupíte v internetovém obchodě společnosti Golden Invest Company, a.s., tedy na webu golden-invest.cz. Jde o jeden z předních internetových obchodů v tuzemsku, který se zabývá prodejem a výkupem investičního zlata. Nabízí ale také stříbrné slitky a mince.

Nákup zlaté mince Philharmoniker ve zmíněném eshopu provedete velmi jednoduše. Stačí si vybrat konkrétní položku, vložit ji do nákupního košíku, vyplnit nezbytné kontaktní údaje a potvrdit objednávku. Platba se provádí převodem na účet, případně je možné zvolit také zaslání na dobírku.

Investice do zlaté mince se vám určitě vyplatí. Nejenže se budete moci kdykoliv kochat její krásou, ale zároveň ji můžete brát jako dobrou investici do budoucna. V neposlední řadě pak investiční zlato poslouží jako ochrana hodnoty peněz, které do mincí vložíte.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Předpokládaný vývoj ceny stříbra: Vyplatí se koupit investiční stříbro?

Předpokládaný vývoj ceny stříbra: Vyplatí se koupit investiční stříbro?

Stříbro je drahým kovem vhodným pro investici z mnoha důvodů. Ovšem není již cena příliš vysoká? Vyplatí se koupit investiční stříbro ? Jaký potenciál má případná koupě a jakým směrem odhadují analytici vývoj tohoto kovu?

Stříbrné mince a jejich hodnota: 3 důvody, proč investovat do stříbra

Stříbrné mince a jejich hodnota: 3 důvody, proč investovat do stříbra

Stříbrné mince mohou sloužit ke dvěma účelům. Ty drobné s nižší hodnotou využijete především jako pamětní mince, kterými potěšíte sebe či někoho blízkého. Slouží v tomto případě jako upomínka na nějakou situaci či prostě jen jako dar. Druhým účelem,


Prodej zlatých mincí aneb výhodná investice do zlata

Prodej zlatých mincí aneb výhodná investice do zlata

V jednom z minulých článků jste se mohli dozvědět, jak je výhodná investice do stříbra. Ještě zajímavější variantou, která zaujme zejména drobné investory a také náruživé sběratele, je investice do zlata. A to konkrétně do zlatých mincí.

Investice do zlata

Investice do zlata

Máte volné finanční prostředky, ale nevíte, jak je investovat? Nevěříte bankovnímu sektoru a míra úroku vás neuspokojuje? V tom případě pro vás máme řešení, investici do jedné komodity a tou je investiční zlato.