Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

23. duben 2014 Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.

Kdo cestuje do ciziny bez pojištění, ten zbytečně riskuje. V okamžiku, kdy sem vám přihodí nějaký úraz, budete platit za ošetření, pobyt v nemocnici či dokonce převoz domů. To může vyjít klidně i na desítky tisíc korun. Pokud si však sjednáte cestovní pojištění, budou vám z něj tyto platby hrazeny.

Levné sjednání online

Cestovní pojištění nabízí Generali. U této pojišťovny si jej sjednáte velmi snadno online. Při vyřízení po internetu nyní navíc získáte slevu až 15%. Pokrývá léčebné výlohy až do výše 3,4 milionů Kč. To znamená, že i ve chvíli, kdy se vám přihodí vážný úraz, nebudete muset platit nic ze svého.

Pouhých 13 Kč/den za to stojí

Cestovní pojištění Generali vás nevyjde nijak draze. Lze jej zařídit již od 13 Kč na den. A to jak jistě sami uznáte, není vůbec žádná investice v porovnání s tím, jak vám může toto pojištění ušetřit peníze v okamžiku, kdy se vám v zahraničí něco přihodí. Navíc máte k dispozici nonstop asistenční službu, která vám pomůže ve chvíli, kdy budete například potřebovat komunikovat s lékaři.

Pojišťovna Generali nabízí kromě cestovního pojištění i další služby. Krom jiných si u ní můžete sjednat výhodné povinné ručení a další druhy pojištění, která vás ochrání v těžkých situacích.

Pojištění se vyplatí

Pojištění rozhodně nepodceňujte, a to ať už se jedná o povinné ručení, cestovní pojištění nebo třeba pojištění domácnosti. Nikdy nevíte, co se vám může přihodit. Vždy je lepší investovat pár desítek či stovek korun, než následně platit desetitisíce. Mnozí lidé, kteří si pojištění nesjednali, toho dnes litují, neboť se kvůli nemoci či úrazu dostali do velkých dluhů.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

Online pojištění je v současné době poměrně hodně diskutovaným produktem a mnohé společnosti jej nabízejí v různých podobách. Pokud chcete opravdu vsadit na kvalitu a maximální výhodnost pojištění, pak je skvělou volbou online pojištění u společnosti Generali. Ta nabízí pestré portfolio pojišťovacíc…

Cestovní pojištění pro každého u pojišťovny Uniqa

Cestovní pojištění pro každého u pojišťovny Uniqa

Cestování je nejen v dnešní moderní době velmi oblíbenou činností a lidé se mohou vydat prakticky kdekoli. Stačí jim pouze jejich odhodlání a finanční prostředky. Zapomenout bychom ale neměli hned v první řadě na kvalitní cestovní pojistku. Bez té není radno vydávat se kamkoli do zahraničí a mnohdy …


Povinné ručení a cestovní pojištění online

Povinné ručení a cestovní pojištění online

Uzavření povinného ručení anebo cestovního pojištění a ostatních druhů pojistek online není rozhodně ničím výjimečným. Naopak právě k této variantě se uchyluje stále větší počet zájemců a to především skrze výhody, jež skýtá. Nejprve bychom se mohli bavit o povinném ručení, jež se uzavírá online. Vý…

Cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny

Cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny

Spolehlivé cestovní pojištění se může jevit jako ideální možnost pro všechny lidi, kteří potřebují mít na své dovolené klid a jistotu. Je nutné říct, že zejména některé cestovní pojišťovny jsou schopny nabídnout skvělé alternativy v cestovním pojištění. ČSOB pojišťovna nabízí skvělé pojištění Atlas,…