Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Cestovní pojištění pro každého u pojišťovny Uniqa

27. prosinec 2012 Cestovní pojištění pro každého u pojišťovny Uniqa

Cestování je nejen v dnešní moderní době velmi oblíbenou činností a lidé se mohou vydat prakticky kdekoli. Stačí jim pouze jejich odhodlání a finanční prostředky. Zapomenout bychom ale neměli hned v první řadě na kvalitní cestovní pojistku. Bez té není radno vydávat se kamkoli do zahraničí a mnohdy není ideální ani vyrážet na výlety v tuzemsku. Nikdy nevíte, co nepříjemného se může přihodit a pojistka může být právě této situaci skvělým spojencem. Vynikající možnosti cestovního pojištění nabízí společnost Uniqa. Pojistit se u ní mohou klienti jak na klasické pobyty,tak i na pobyty pracovního charakteru a v neposlední řadě i na některé zimní aktivity. Představme si tedy toto cestovní pojištění blíže.

Kdo se může pojistit?

Pojistit se u společnosti Uniqa tři typy osob dle věku. Základem jsou jednotlivci do 65 let věku, potom senioři do věku 81 let a taktéž senioři od věku 81 let. Děti mají pojištění do 18 let věku. Na jedné společné pojistné smlouvě může být také pojistka pro celou rodinu s maximálním počtem 4 dětí. Je jasné, že pojišťovna Uniqa je v tomto ohledu velmi výhodná a její možnosti jsou neomezené.

Pojištění sportovců

Spousta nejenom mladých lidí miluje sportování a různé pohybové aktivity. Ostatně zdraví je nejpřednější a sportování může pouze k jeho zpevnění napomoct. Minimální doba pojistky sportovce činí jeden den, maximální doba pojistky trvá 366 dní. Sportovci jsou se společností Uniqa dokonale chránění a pojistky se mohou vztahovat i na některé adrenalinem nabité sporty. Ty milují lidé dnes asi nejvíce.

Speciální programy pojišťovny Uniqa

Speciální programy pojišťovny Uniqa jsou určeny pro prakticky neomezený počet jakýchkoli výjezdů někam do zahraničních zemí. Cesta nesmí ovšem přesahovat z pohledu své délky celkových 30 dnů. Výjezdy nemusí jejich účastníci při uzavření pojistky hlásit. Podobné možnosti ale nabízejí i některé jiné společnosti, jako je kupříkladu Generali a jin pojišťovny.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny

Cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny

Spolehlivé cestovní pojištění se může jevit jako ideální možnost pro všechny lidi, kteří potřebují mít na své dovolené klid a jistotu. Je nutné říct, že zejména některé cestovní pojišťovny jsou schopny nabídnout skvělé alternativy v cestovním pojištění. ČSOB pojišťovna nabízí skvělé pojištění Atlas,…

Úrazové pojištění pro sportovce u společnosti Uniqa

Úrazové pojištění pro sportovce u společnosti Uniqa

Nepříjemné úrazy se lidem bohužel stávají poměrně často, což rozhodně není ideální, nicméně je zapotřebí říct, že u sportovců je pravděpodobnost úrazu mnohem vyšší a stává se hojně, že sportovci se pojišťují na mnohá rizika pochopitelně mnohem častěji. Podívejme se na pojištění společnosti Uniqa, kt…


Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.

Honzova pojistka efektivně srovná cestovní pojištění!

Honzova pojistka efektivně srovná cestovní pojištění!

Jistě se vám stalo, že jste se chtěli vydat na cestu anebo na nějakou delší dovolenou a pochopitelně jste nemohli opomenout cestovní pojištění. Neřešili jste ale pravděpodobně to, u jaké pojišťovny se pojistit a zvolili jste první, na kterou jste narazili. Pokud tomu tak skutečně bylo, je velmi prav…