Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

2. říjen 2012 Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

Jen velmi těžko je možné předvídat, kdy se člověku něco nepodaří anebo se mu stane nějaká nepříjemná nehoda. Je třeba říct, že takovýchto situací může vzniknout celá řada a j nutné se proti nim bránit. Způsobů ochrany je přitom hned několik a začínají logicky pojištěním. Ideální variantou je přitom pojištění odpovědnosti za škodu, kterou spácháte. Zajímavou volbou je tento typ pojištění u pojišťovny Generali. Ta nabízí pojištění Individual, jež může mnohé nepříznivé situace týkající se právě škody způsobené vlastní osobou spolehlivě pokrýt.

Zaměření pojištění Individual

Pojištění odpovědnosti za škodu Individual a je svou povahou značně specifické. Zaměřuje se na několik okruhů působení. V první řadě bychom měli jmenovat zejména zemědělství a také lesní hospodářství, na které pojišťovna Generali myslí. Zapomenout nelze ani na obecní majetek a také na objekty církevního charakteru. Jinak je možné ale pojistit i různé záležitosti týkající se školství. Zapomenout bychom přitom neměli ani na spolky a také na pořadatelství rozličných oslav.

Jaká rizika jsou pojistitelná?

Pojistit lze u Generali hned několik možných nepříjemných rizik, jež mohou plynout z různých oblastí lidského života. Typické jsou hlavně škody vzniklé na lidském zdraví a mnohdy bohužel i na lidském životě jako takovém. Jinak pojištění také pokrývá škody vzniklé poškozením anebo zničením nějaké věci. Určitě se ale mohou klienti společnosti Generali také spolehnout na pokrytí čistě finančních škod.

Základní výhody tohoto pojištění

Pojištění Individual u Generali nabízí podobně jako i třeba některé produkty společnosti Aegon velké výhody. Tyto výhody mohou spočívat hned v několika ohledech. Skvělý je zejména individuální přístup ke každému potenciálnímu klientovi společnosti Generali a také mnohem příznivější podmínky uzavírání, než je tomu u některých jiných společností.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Význam pojištění odpovědnosti za škody

Význam pojištění odpovědnosti za škody

Každý odpovídá za škodu, kterou způsobil porušením právních povinností. Není přitom podstatné, zda byla škoda způsobena konáním, nečinností nebo vztahem. Fyzická nebo právnická osoba odpovídá za škody způsobené třetí osobě na zdraví, životě a majetku, i za škody způsobené jinak.

Pojištění odpovědnosti za škody u České pojišťovny

Pojištění odpovědnosti za škody u České pojišťovny

Člověk je určitě bytostí omylnou a za svůj život spáchá tolik nepříjemných záležitostí, že se mu to mnohdy ani nechce věřit. Je zapotřebí říct, že neštěstí určitě nechodí po horách, ale po lidech. Vlastní vina je často u mnohých případů nejvíce frustrujícím faktorem. Jen velmi málo stačí, abychom tř…


Pojištění odpovědnosti z výkonu zaměstnání

Pojištění odpovědnosti z výkonu zaměstnání

Povolání každého z nás skýtá mnohá rizika, kterým lze podlehnout. Člověk má hned dvě základní možnosti. Buď je na svém pracovišti tak opatrný, že se mu v podstatě nemůže nic stát, anebo se pojistí. První případ je prakticky nereálný, jelikož není možné provozovat nějakou činnost s nulovým rizikem. P…

Pojištění zahradní architektury u Generali

Pojištění zahradní architektury u Generali

Majitelé zahrad a různých sadů by určitě měli zbystřit, jelikož pávě jich se týká finanční produkt, který má za úkol tento článek představit. Jde o pojištění zahradní architektury u společnosti Generali. Tento druh pojistky je skutečně určen zejména pro ty, kteří mají na své zahradě ušlechtilé poros…