Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Pojištění domácnosti Vario u Generali

20. prosinec 2011 Pojištění domácnosti Vario u Generali

Jestliže si chcete být opravdu jisti tím, že právě vaše domácnost je vaším královstvím, které nemůže být nijak ohroženo, je zapotřebí si domácnost pojistit. Bez pojištění rozhodně ani malou jistotu nenaberete. Hledáte-li opravdu spolehlivou společnost, která je schopna nabídnout kvalitní podmínky, pak se nabízí pochopitelně hned několik bankovních i nebankovních společnosti tohoto typu. Dobrou volbou je společnost Generali, která má s pojišťováním domácností dlouholeté zkušenosti, na které se může spolehnout. Jedním z nejznámějších pojišťovacích produktů na trhu je pojištění domácnosti Vario, které se vztahuje jednak na samotné domácnosti a jednak také na výstavbu různých záležitostí.

Pro koho je pojištění Vario

Jestliže patříte mezi majitele bytu anebo rodinného domu, měli byste jistě zpozornět, jelikož pojištění domácnosti Vario je určeno přímo pro vás. Podívejme se tedy na to, na co se společnost Generali prostřednictvím tohoto pojištění zaměřuje. V první řadě je možné pojistit pochopitelně zejména rodinné domy jak v postaveném, tak i v rozestavěném stavu. Zapomenout nelze ani na vedlejší stavby anebo technická zařízení, která patří k daným domům. Samozřejmostí jsou i bazény a další doplňky.

Proč využít právě Vario?

Na otázku proč využít právě pojištění Vario bychom našli hned několik odpovědí. V první řadě láká třeba taková sleva při uzavření online ve výši 10%. Hodně důležitý je ale také velmi široký záběr pojistné ochrany této společnosti. U různých nepříjemností je většinou zapotřebí odborné asistence, kterou pochopitelně také společnost Generali nabízí. Základní spoluúčast klienta na pojištění je přitom minimální. Samozřejmostí je i automatická indexace. Nárůst hodnoty nemovitosti jde ruku v ruce se samotnou výší pojistné částky. Ideální je pojistit třeba rozestavěnou nemovitost již od úplného počátku stavby.

Proti čemu se pojišťuje?

Například pojišťovna AXA pojišťuje stavby anebo domy či bytové jednotky proti skoro všem rizikům. U Generali tomu není jinak. Pojistky se vztahují třeba na kouř, pád letadla anebo na náraz vozidla či na nějaký třesk aerodynamického charakteru. Zapomenout bychom ale také neměli na všechny přírodní vlivy, mezi které patří vichřice, krupobití a další záležitosti.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojištění Vario u Generali

Pojištění Vario u Generali

Nabídka pojišťovny Generali je v současné době velmi pestrá a lze si zařídit prakticky jakékoli pojištění. Ideální volbou je zejména pojištění Vario, které se vztahuje k pojištění rodinného domu anebo bytové jednotky. Pokud budeme ale trochu konkrétnější, tak lze pojistit například i rozestavěný rod…

Pojištění domácnosti u ČSOB banky

Pojištění domácnosti u ČSOB banky

Většina domácnosti již dnes disponuje poměrně kvalitním vybavením a je nutné poznačit, že toto vybavení není nijak levnou záležitostí. Jestliže si člověk svého vybavení cení a nechce přijít o velké peníze v případě jeho odcizení či zničení, musí si je jednoduše pojistit. Kvalitní pojištění domácnost…


Pojištění domácnosti u České pojišťovny online

Pojištění domácnosti u České pojišťovny online

Každá domácnost je pro její obyvatele tou nejcennější záležitostí a je zapotřebí si její chod velmi kvalitně pojistit. Jestliže tak učiníme, je velmi pravděpodobné, že nepřijdeme o finanční prostředky, které bychom museli na její případnou rekonstrukci vynaložit. Mnohdy stačí opravdu velmi málo a ne…

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.