Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Pojištění odpovědnosti z výkonu zaměstnání

7. srpen 2012 Pojištění odpovědnosti z výkonu zaměstnání

Povolání každého z nás skýtá mnohá rizika, kterým lze podlehnout. Člověk má hned dvě základní možnosti. Buď je na svém pracovišti tak opatrný, že se mu v podstatě nemůže nic stát, anebo se pojistí. První případ je prakticky nereálný, jelikož není možné provozovat nějakou činnost s nulovým rizikem. Pojištění nabízí hned několik společností, ze kterých je nutné vybrat tu pravou, která bude jednak spolehlivá a jednak také docela levná. Hodně dobré pojištění odpovědnosti z výkonu povolání nabízí ČSOB pojišťovna. Řekněme si k tomuto produktu tudíž něco blíže.

Pro koho je toto pojištění určeno?

Pojištění je určeno prakticky pro kohokoli a vztahuje se na různé škody, které mohou jakkoli souviset s výkonem určitého povolání. Základem je samozřejmě škoda na majetku, ke které může dojít nejčastěji u mnohých povolání jak třeba výrobního charakteru, tak i v povoláních z oblasti služeb. Jinak se pojištění vztahuje též na škodu na zdraví. Důležité je většinou pokrytí finanční škody.

Co pojištění vlastně nabídne?

Pojištění odpovědnosti za škodu v povolání nabízí poměrně širokou řadu plnění, a to vysokých pojistných limitů. Vybrat si mohou klienti ČSOB celkem tři různé možnosti spoluúčasti. Není problém si nechat také pojistit práci na dohodu o provedení práce a taktéž brigádníky, kteří pracují krátkodobě. ČSOB pojišťovna je v tomto ohledu velmi benevolentní. Jinak je velmi výhodná také sleva ve výši 10%, kterou získá každý člověk, který si tento produkt uzavře online prostřednictvím internetu.

Některé příklady škody hrazené ČSOB pojišťovnou

Jestliže se podíváme na některé příklady pojištění. Zajímavé je třeba plnění v případě, kdy zaměstnanec zapomene označit určité pracoviště, jako je třeba výkop či některé jiné nerovnosti a nestandardnosti. Typické je také plnění v případě, že zaměstnanec nedá třeba přednost v automobilu. Podobné pojištění nabízí v současné době i třeba pojišťovna Uniqa , a to v zajímavých variantách.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

u8yL6cpXdHIH

pátek, 7. duben 2017
06:48

Hey Sriram,Thanks for getting on video and YES…we can now hold you accountable for doing your first WSO. Let me know when your product is ready and I’ll be happy to take a look at it for you before you launch. And thanks for recognizing my dancing sksl8i&#l230;. those have been carefully developed over years of intense training


posted by: u8yL6cpXdHIH [Odpovědět]

Čtěte také...

Význam pojištění odpovědnosti za škody

Význam pojištění odpovědnosti za škody

Každý odpovídá za škodu, kterou způsobil porušením právních povinností. Není přitom podstatné, zda byla škoda způsobena konáním, nečinností nebo vztahem. Fyzická nebo právnická osoba odpovídá za škody způsobené třetí osobě na zdraví, životě a majetku, i za škody způsobené jinak.

Pojištění odpovědnosti za škody u České pojišťovny

Pojištění odpovědnosti za škody u České pojišťovny

Člověk je určitě bytostí omylnou a za svůj život spáchá tolik nepříjemných záležitostí, že se mu to mnohdy ani nechce věřit. Je zapotřebí říct, že neštěstí určitě nechodí po horách, ale po lidech. Vlastní vina je často u mnohých případů nejvíce frustrujícím faktorem. Jen velmi málo stačí, abychom tř…


Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

Jen velmi těžko je možné předvídat, kdy se člověku něco nepodaří anebo se mu stane nějaká nepříjemná nehoda. Je třeba říct, že takovýchto situací může vzniknout celá řada a j nutné se proti nim bránit. Způsobů ochrany je přitom hned několik a začínají logicky pojištěním. Ideální variantou je přitom …

Vydělejte si více peněz v novém zaměstnání

Vydělejte si více peněz v novém zaměstnání

ydělávat velké množství peněz je snem spousty z nás. Ne každému se to ale podaří. Spousta lidí má momentálně zaměstnání, které je sice dokáže uživit, nicméně práce je nebaví, a navíc jsou finančně podhodnoceni.