Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Pojištění rekreačních objektů Víkend u Generali pro všechny chataře a chalupáře

26. červenec 2012 Pojištění rekreačních objektů Víkend u Generali pro všechny chataře a chalupáře

Český národ je dle mnohých lidí národem chatařů a chalupářů. Není ani divu, jelikož na takové chatě anebo na chalupě je v době volna opravdu krásně a příjemně. Často není problém právě tady trávit chvilky s rodinou a nejbližšími lidmi, kteří vás mají rádi. Chatu a chalupu je ale třeba si velmi dobře hlídat, jelikož mnohdy dochází k tomu, že sem přicházejí nezvaní hosté a také k tomu, že chata anebo chalupa může podlehnout některým rizikům, jež mohou hrozit. Ideální je proto uzavřít přímo pojištění, které je za tímto účelem konstruováno. Naším tipem je pojištění víkend u společnosti Generali.

Co si lze v rámci Víkendu pojistit?

V rámci pojištění Víkend od společnosti Generali lze pojistit jednak klasické chaty a jednak mimo jiné také různé jiné typy rekreačních domků. Bez problémů může jít ale také klidně o bytovou jednotku v osobním vlastnictví, která může pochopitelně také sloužit k rekreačním účelům. Klidně lze ale také pojistit mnohé vedlejší stavby, které se nacházejí třeba na pozemku mnohých rekreačních objektů. Typické jsou hlavně garáže a také oplocení či kůlny.

Proti čemu jsou vlastně objekty pojištěny?

Různých patálií, které mohou zasáhnout právě vaši nemovitost, může být celá řada, přičemž velmi nepříjemné jsou hlavně různé jevy spojené s bouřkou a také s dalšími rozmary počasí jako takového. Generali podobně jako pojišťovna AXA také nabízí pojištění proti odcizení různých stavebních součástí. Součástí pojistky je také možnost vykradení právě vašeho rekreačního objektu.

Další pojistné alternativy

Pojištění Víkend od Generali také může pokrýt i možná rizika, která souvisejí třeba se sesuvem půdy, zřícením skal či lavinami. Zapomenout bychom neměli také na mnohé případy, kdy chata vyhořela díky zkratu v elektroinstalaci anebo díky vlastní vině majitele rekreačního objektu. Pojištění odpovědnosti za škodu může být také součástí tohoto balíčku pojištění.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojištění rekreačních plavidel u Allianz

Pojištění rekreačních plavidel u Allianz

Společnost Allianz není nutné představovat, jelikož se jedná o velmi známou a spolehlivou pojišťovací společnost, která již působí jak ve světě, tak i u nás celou řadu let. Hodně zajímavým produktem, který tato společnost nabízí, je bezesporu pojištění rekreačních plavidel. Jedná se o poměrně neznám…

Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

Online pojištění je v současné době poměrně hodně diskutovaným produktem a mnohé společnosti jej nabízejí v různých podobách. Pokud chcete opravdu vsadit na kvalitu a maximální výhodnost pojištění, pak je skvělou volbou online pojištění u společnosti Generali. Ta nabízí pestré portfolio pojišťovacíc…


Pojištění Vario u Generali

Pojištění Vario u Generali

Nabídka pojišťovny Generali je v současné době velmi pestrá a lze si zařídit prakticky jakékoli pojištění. Ideální volbou je zejména pojištění Vario, které se vztahuje k pojištění rodinného domu anebo bytové jednotky. Pokud budeme ale trochu konkrétnější, tak lze pojistit například i rozestavěný rod…

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.