Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Pojištění Vario u Generali

6. březen 2012 Pojištění Vario u Generali

Nabídka pojišťovny Generali je v současné době velmi pestrá a lze si zařídit prakticky jakékoli pojištění. Ideální volbou je zejména pojištění Vario, které se vztahuje k pojištění rodinného domu anebo bytové jednotky. Pokud budeme ale trochu konkrétnější, tak lze pojistit například i rozestavěný rodinný dům anebo třeba i vedlejší stavby. Skvělé je taktéž pojištění bazénů, které může být v určitém momentu velmi důležité a prakticky nezbytné. Pojistit lze mimo jiné také rozestavěná bytová jednotka.

Proč by měl člověk využít právě pojištění Vario?

Sjednat si toto pojištění může člověk hned z několika různých důvodů. V první řadě je třeba říct, že se na toto pojištění vztahuje desetiprocentní sleva při sjednání pojištění online formou. Velmi výhodný je i velký rozsah pojistné ochrany a také hodně jednoduchá podoba samotné smlouvy. Vše ohledně podmínek je velmi srozumitelné a také stručné. Velmi dobrá je také domovní asistence v rámci pojištění Vario, která je také zdarma. Spoluúčast klienta na pojištění je také velmi nízká, což zní pochopitelně taktéž velmi lákavě.

Proti čemu je vlastně dům pojištěn?

Prostřednictvím pojištění Vario nabízí pojišťovna Generali naprosto skvělé pojištění, které se vztahuje na mnoho případných škodných událostí. Typické jsou v tomto ohledu zejména požáry, výbuchy, pády letadel a také v neposlední řadě i mnohé nepříjemné přírodní úkazy a situace. Jinak se pojištění vztahuje také na odcizení třeba různých stavebních pomůcek v rozestavěných domech anebo na škody způsobené vandaly.

Domácí asistence

Mnohé společnosti, jako je třeba pojišťovna AXA či Allianz nabízejí i další méně standardní produkty anebo služby k danému pojištění. Generali umí nabídnout domácí asistenci, která může spočívat hned v několika různých možných úkonech. Ideální je třeba pomoc odborníka při stavu nouze. Možné je mimo jiné také třeba náhradní ubytování anebo některé další důležité služby.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojištění domácnosti Vario u Generali

Pojištění domácnosti Vario u Generali

Jestliže si chcete být opravdu jisti tím, že právě vaše domácnost je vaším královstvím, které nemůže být nijak ohroženo, je zapotřebí si domácnost pojistit. Bez pojištění rozhodně ani malou jistotu nenaberete. Hledáte-li opravdu spolehlivou společnost, která je schopna nabídnout kvalitní podmínky, p…

Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

Online pojištění je v současné době poměrně hodně diskutovaným produktem a mnohé společnosti jej nabízejí v různých podobách. Pokud chcete opravdu vsadit na kvalitu a maximální výhodnost pojištění, pak je skvělou volbou online pojištění u společnosti Generali. Ta nabízí pestré portfolio pojišťovacíc…


Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.

Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

Jen velmi těžko je možné předvídat, kdy se člověku něco nepodaří anebo se mu stane nějaká nepříjemná nehoda. Je třeba říct, že takovýchto situací může vzniknout celá řada a j nutné se proti nim bránit. Způsobů ochrany je přitom hned několik a začínají logicky pojištěním. Ideální variantou je přitom …