Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Povinné ručení a cestovní pojištění online

7. duben 2013 Povinné ručení a cestovní pojištění online

Uzavření povinného ručení anebo cestovního pojištění a ostatních druhů pojistek online není rozhodně ničím výjimečným. Naopak právě k této variantě se uchyluje stále větší počet zájemců a to především skrze výhody, jež skýtá. Nejprve bychom se mohli bavit o povinném ručení, jež se uzavírá online. Výhod má spousty. Na počátku je vhodné upozornit na rychlost uzavření povinného ručení v online podobě. Lze jej bez větších potíží uzavřít již do deseti minut od výběru té či oné společnosti. Výborné je povinné ručení srovnání na internetu, které ihned prozradí, u které společnosti je výhodnější si povinné ručení uzavřít. Zájemce o tento pojišťovací produkt má ihned jasno, kolik finančních prostředků vlastně uspoří a jak že to bude s cenou, jež musí nezbytně zaplatit za povinné ručení jako takové. V celkovém součtu lze díky porovnání na internetu dojít i k úspoře ve výši 85%, což již představuje nemalou finanční částku. Jinak bychom měli přihlédnout i k tomu, co vlastně na základě uzavřeného povinného ručení online získáte. Prvotním impulsem k uzavření povinného ručení je zcela logicky jeho cena, nicméně soustředit bychom se měli i na jiné detaily. Povinné ručení kalkulačka umí spočítat i výši bonusů a ukázat to, co dostanou klienti té či oné pojišťovny navíc. Jmenovat bychom mohli třeba zelenou kartu anebo další asistenční služby.

Cestovní pojištění není všude stejné

Nejen povinné ručení, ale i cestovní pojištění umí najít výborné možnosti porovnání a uzavření. Při hledání nejlevnějšího povinného ručení mohou zájemci zavítat na některé specializované weby, které umí toto pojištění porovnat. Cestovní pojistka funguje podobně a lze ji porovnat u několika poskytovatelů tak, že si pak zájemce vybere skutečně nejlevnější a nejefektivnější cestovní pojištění ze všech. Cestovní pojištění online je uzavíráno rychle a bez jakýchkoli potíží. Jestliže se rozhodnete pro vycestování někam do zahraničí anebo jen pro využití tuzemské lokality, můžete být pojištění během několika desítek minut. Ihned po zaplacení částky za povinné ručení máte v rukou platnou smlouvu, jež se pro vás stává jistotou. Když si všechno porovnáte na internetu, můžete se dostat i k velkým slevám, jež mnohdy dosahují obrovských rozdílů mezi cenou před slevou a po ní. Bezstarostná cesta s platným cestovním pojištěním kryjícím různá nebezpečí je mnohem příjemnější.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Sjednejte si povinné ručení online po důkladném porovnání!

Sjednejte si povinné ručení online po důkladném porovnání!

Když bychom měli hledat pojištění, které disponuje přívlastkem povinné, tak by jím bylo bezesporu povinné ručení. Tento typ pojištění je opravdu nutnou záležitostí. Jestliže si konkrétní motorista povinné ručení nesjedná, je velmi pravděpodobné, že bude hodně tratit! Jednak může být pokutován Polici…

Povinné ručení online: Proč není kalkulačka bez osobních údajů?

Pokud hledáte povinné ručení nebi si chcete udělat online srovnání výhodných produktů, obvykle musíte zadáte povinné osobní údaje. Proč tomu tak je?


Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.

Jak rychle získat povinné ručení?

Jak rychle získat povinné ručení?

Určitě víte o tom, že jste-li majiteli motorového vozidla, které máte zapsáno v registru vozidel, jste ze zákona povinni si platit povinné ručení.