Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Srovnejte si ceny povinného ručení a ušetřete

7. listopad 2014 Srovnejte si ceny povinného ručení a ušetřete

Povinné ručení patří mezi ne příliš oblíbené finanční produkty. Mnozí z nás brojí již pouze proti slovu povinné. Placení tohoto pojištění je jakousi nutností pro každého vlastníka jakéhokoli motorového vozidla, jež provozuje na komunikacích v České republice. Najdou se samozřejmě i osoby, které povinné ručení prostě a jednoduše neplatí. Těm ale hrozí nemalé sankce a podstupování tohoto rizika rozhodně nestojí za to. Pokusme se tedy přiblížit, jakým způsobem lze najít nejvýhodnější varianty na trhu.

Srovnávejte si pojistky u různých společností

Mnozí z nás bohužel v současné době neví, jak výhodné může být povinné ručení srovnání. Konkurenční boj mezi pojišťovnami je celkem velký a díky tomu lze najít takové pojistky, které mohou být výrazně výhodnější, než je tomu u ostatních. Porovnávat můžete samozřejmě prostřednictvím různých letáků anebo webu daných poskytovatelů. Nejvýhodnější je ale porovnání povinného ručení online, které je rychlé a efektivní.

Porovnání online šetří čas i peníze

Porovnání povinného ručení v online formě je nejideálnější variantou nalezení toho nejvýhodnějšího produktu na trhu. Mnohdy vám perfektně spočítá povinné ručení kalkulačka, která funguje jako online nástroj zdarma. Po zadání několika nezbytných údajů o vaší osobě a pojištěném vozidle, budete mít k dispozici ceny u několika různých společností. Opak si pouze vyberete tu, jež bude samozřejmě nejnižší.

Čas na změnu pojišťovny

Je nezbytné také vyvrátit mýtus o tom, že v průběhu chodu pojištění není možné měnit pojišťovnu. Opak je pravdou a vy jako klient můžete bez problémů odstoupit od smlouvy a najít si mnohem levnějšího pojistitele. Na webu www.TopSrovnání.cz budete mít jedinečnou šanci najít si přesně takové povinné ručení, které bude úplně nejvýhodnější, a to velmi rychle.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Srovnejte si nejen pojištění!

Srovnejte si nejen pojištění!

Život skýtá velké množství různých nepříjemných situací a rizik. Člověk si prakticky může být jistý pouze tím, že jednou jeho život skončí. I tak je ovšem možné vyhnout se určitým smutným životním situacím tak, že se člověk pojistí. Pojištění je možné uzavřít prakticky na všechny možné vzniklé situa…

Ušetřete peníze díky sjednocení půjček

Ušetřete peníze díky sjednocení půjček

Jedním z finančních produktů, který u nás ještě v nedávné minulosti nebyl příliš známý, ale v posledních letech se dostává do popředí zájmu, jsou konsolidace půjček. Pod pojmem konsolidace se skrývá sloučení více půjček do jedné – tato služba je ideá


Reálné sníženy ceny elektřiny změnou dodavatele

Reálné sníženy ceny elektřiny změnou dodavatele

Jak se díváte na oznámení o snížených cenách elektřiny díky změně dodavatele? Nepřijde vám to nijak zajímavé, protože kvůli pár korunám nebudete podstupovat složité změny? Cena elektřiny – porovnání vám ve vašem myšlení učiní revoluci. Nevěříte?

Předpokládaný vývoj ceny stříbra: Vyplatí se koupit investiční stříbro?

Předpokládaný vývoj ceny stříbra: Vyplatí se koupit investiční stříbro?

Stříbro je drahým kovem vhodným pro investici z mnoha důvodů. Ovšem není již cena příliš vysoká? Vyplatí se koupit investiční stříbro ? Jaký potenciál má případná koupě a jakým směrem odhadují analytici vývoj tohoto kovu?