Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

2. září 2014 Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

Online pojištění je v současné době poměrně hodně diskutovaným produktem a mnohé společnosti jej nabízejí v různých podobách. Pokud chcete opravdu vsadit na kvalitu a maximální výhodnost pojištění, pak je skvělou volbou online pojištění u společnosti Generali. Ta nabízí pestré portfolio pojišťovacích produktů, které se vám budou zcela jistě při běžném život maximálně hodit. Podívejme se tedy jak na samotnou společnost Generali, tak i na některé její produkty.

Spolehlivá pojišťovna s tradicí

Pojišťovna Generali je jednou z tradičních pojišťoven působících nejen na tuzemském finančním trhu. Je součástí velké skupiny Generali. Ta představuje jednoho z nejsilnějších hráčů na poli s pojišťovacími produkty. Ostatně v roce 2013 činilo předepsané pojistné skupiny Generali celkem 66 miliard Eur. Momentálně má společnost Generali po celém světě více než 65 milionů klientů. Portofolio Generali je velmi bohaté a vybrat si můžete fakticky jakékoli pojistné produkty.

Povinné ručení dle vašeho výběru

Pokud budete chtít opravdu výhodné povinné ručení, pak si můžete vybrat jednu ze třech variant, které Generali nabízí. Jedná se o povinné ručení Základ, Komplet či Exkluziv. Všechny typy povinného ručení se liší především výší pojistného krytí a také rozsahem asistenčních služeb. Velkou výhodou je i možnost pojistného krytí proti střetu se zvěří, jež je součástí pojistky. K dispozici je ale i celá řada dalších bonusů a slev.

Cestujte bez rizika

Vybírat si můžete i klasické tuzemské cestovní pojištění anebo cestovní pojištění do zahraničí. Generali v jeho rámci nabízí celou řadu nesporných výhod. Jmenovat bychom mohli třeba nepřetržitou asistenční službu anebo také slevy při online sjednání pojistky. Velmi výhodné je mimo jiné i celkové krytí škod na zdraví až do výše 5 milionů korun.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojištění domácnosti u České pojišťovny online

Pojištění domácnosti u České pojišťovny online

Každá domácnost je pro její obyvatele tou nejcennější záležitostí a je zapotřebí si její chod velmi kvalitně pojistit. Jestliže tak učiníme, je velmi pravděpodobné, že nepřijdeme o finanční prostředky, které bychom museli na její případnou rekonstrukci vynaložit. Mnohdy stačí opravdu velmi málo a ne…

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.


Pojištění Vario u Generali

Pojištění Vario u Generali

Nabídka pojišťovny Generali je v současné době velmi pestrá a lze si zařídit prakticky jakékoli pojištění. Ideální volbou je zejména pojištění Vario, které se vztahuje k pojištění rodinného domu anebo bytové jednotky. Pokud budeme ale trochu konkrétnější, tak lze pojistit například i rozestavěný rod…

Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

Jen velmi těžko je možné předvídat, kdy se člověku něco nepodaří anebo se mu stane nějaká nepříjemná nehoda. Je třeba říct, že takovýchto situací může vzniknout celá řada a j nutné se proti nim bránit. Způsobů ochrany je přitom hned několik a začínají logicky pojištěním. Ideální variantou je přitom …