Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Cofidis půjčka poskytne peníze doslova expresně

11. duben 2015 Cofidis půjčka poskytne peníze doslova expresně

Čas od času se člověk dostane do situace, vypotřebuje doslova expresně konkrétní finanční sumu. Její získání je ale prakticky vždy velmi složité. Když už vám nepůjčí rodina ani vaši známí, můžete se spolehnout pouze na finanční instituce. Banky vyžadují poměrně tvrdé záruky, a tak zůstanou vaší jedinou šancí nebankovní společnosti. I z těch je ale zapotřebí velmi precizně vybírat. Naším tipem je půjčka u společnosti Cofidis, která patří mezi stálice nejen na tuzemském finančním poli. Jak tedy tento úvěr funguje a co vlastně žadatelům dokáže poskytnout?

Můžete mít až 500 000 korun

Jen málokterá nebankovní společnost vám dokáže nabídnout finanční produkty, které poskytují více než 50 000 korun. Cofidis půjčka to bez problémů zvládne. Zmiňovanou částku dokáže několikanásobně překročit. Získat můžete až neuvěřitelných 500 000 korun. Minimální půjčená částka u této finanční instituce činí 20 000 korun. Výborné je u této nebankovní půjčky i to, že má variabilní dobu splatnosti. Ta se pohybuje od 12 do 84 měsíců. Volit si ji můžete s ohledem na celkovou vší získané finanční částky. Zmínit bychom měli i úrokovou sazbu 9,9%.

Základní plusy této půjčky

V první řadě je třeba jmenovat volitelnou dobu splatnosti. Stanovíte si ve spolupráci s poskytovatelem přesný harmonogram a pak již splácíte dle vašich možností. Výši splátek si navolíte sami tak, jak vám to bude vyhovovat. Společnost Cofidis se dokáže přizpůsobit. Peníze budete moci vrátit klidně i předčasně.

Bez registru a ručitele

Moderní Cofidis půjčky bez registru jsou výborné i tím, že si mohou půjčit skutečně všichni. Cofidis totiž nenahlíží do žádného z registrů dlužníků. K získání úvěru nebude nutné ani hledat ručitele, který by se stal vaší zárukou. Nebude tak nutné nikoho obtěžovat a půjčit si budete moci pohodlně sami.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Online Půjčka.tv: Bez skrytých poplatků peníze za pár minut

Online Půjčka.tv: Bez skrytých poplatků peníze za pár minut

Mikropůjčky se v poslední době staly velmi oblíbeným typem úvěrů. Lidé už se nechtějí zadlužovat na příliš dlouhou dobu a raději své finanční potíže řeší tak, že si najdou produkt, který jim umožní získat peníze s krátkou dobou splatnosti.

Rychlá půjčka do výplaty nabídne peníze na cokoli

Rychlá půjčka do výplaty nabídne peníze na cokoli

Možností půjčení finančních prostředků je v současné době poměrně hodně, nicméně ne všechny jsou ideální. Často dochází k tomu, že jsou půjčky poskytovány pouze za určitým účelem anebo jen konkrétním osobám či společnostem. Tento fakt je pro mnohé lidi, kteří potřebují rychle půjčit peníze, diskrimi…


Peníze do výplaty vám půjčí Kouzelná půjčka. Rychle a zadarmo

Peníze do výplaty vám půjčí Kouzelná půjčka. Rychle a zadarmo

Pokud jste se dostali do situace, že vám před výplatou došly peníze, neboť jste měli nečekané výdaje, máme pro vás řešení. Půjčíme vám jednoduše, rychle a online až 10 000 Kč, a to aniž byste podepisovali smlouvu či směnku. Splatnost půjčky je 2 – 30

Porovnání půjček vám ušetří čas i peníze

Porovnání půjček vám ušetří čas i peníze

Když chybí v rodinném rozpočtu finanční prostředky, není možné nijak otálet a člověk se musí postarat o to, aby byl deficit zažehnán. Peníze se logicky i dnes shánějí dost složitě, jelikož ne každá finanční instituce vám bude chtít skutečně poctivě půjčit a nabídnout tolik potřebnou pomocnou ruku. I…