Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Expresní půjčka od GE Money Bank

22. srpen 2012 Expresní půjčka od GE Money Bank

Pořídit si skvělou půjčku, a to bez zbytečných poplatků chce v podstatě každý člověk. Mnohým lidem ale musí být jednoznačně jasné, že takováto půjčka není v nabídce každé společnosti a je zapotřebí velmi dobře hledat. Ideální volbou je v tomto ohledu zejména Expres půjčka od GE Money Bank, která je schopna se přesně přizpůsobit požadavkům konkrétního klienta dané společnosti. Navíc je tato půjčka oproštěna od všech poplatků, které jinak bohužel mnohé úvěry u konkrečních společností zdobí. Charakterizujme si tedy Expres půjčku u GE Money Bank podrobněji.

Charakteristika Expres půjčky

Jestliže potřebujete peníze za jakýmkoli účelem, tak jste jistě na správné adrese, jelikož Express půjčka rozhodně není účelová a finanční prostředky z ní mohou klienti společnosti GE Money Bank využít prakticky na cokoli, co potřebují. Je možné získat finanční prostředky od 30 000 až do 600 000. Velkou výhodou je bezesporu také ta skutečnost, že své peníze mají klienti GE Money Bank na svém účtu již do 5 minut. Co se týká výše splátky, tak ta je variabilní. Klidně je možné tuto dobu rozložit až na celých 96 měsíců.

S poplatky se rozlučte!

Mezi nesporné výhody mimo jiné také patří pochopitelně to, že není nutné platit žádné finanční prostředky navíc. Poplatek za poskytnutí půjčky neexistuje a také není potřebné platit měsíční poplatky, které se týkají právě vedení úvěrového účtu. Jestliže se bojíte nějakých peněz, které bude zapotřebí dát za předčasné splacení, tak není z čeho mít z strach, jelikož to je také zdarma.

Další plusy Expres půjčky

Velkou výhodou Expres půjčky je mimo jiné také počáteční stanovení data splátky a pozdější možnosti změny splátek v průběhu samotného splácení. Zajímavou volbou je také služba Infolimit, kterou má pouze GE Money Bank. Tu získá klient tehdy, když si déle než 4 měsíce nechá na svůj účet posílat svou výplatu. Nebankovní společnosti typu ProfiCredit takovéto alternativy nemají.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Služby bank jsou v současnosti stále diskutovanějším tématem nejen na mnohých diskuzích. Není se čemu divit, protože ne všechny banky dovedou nabídnout pestré portfolio svých služeb v tom nejoptimálnějším provedení.

Úvěr autoCredit u GE Money Bank

Úvěr autoCredit u GE Money Bank

Mít doma automobil je již jakousi samozřejmostí, bez níž se není možné obejít. Kdo má doma spolehlivý vůz, ten může být spokojený hned v několika ohledech. V první řadě je nezbytné mluvit o tom, že na nový anebo ojetý automobil musí mít člověk naspořené nějaké finanční prostředky. Jestliže tomu tak …


Spořicí účet Gold u GE Money Bank

Spořicí účet Gold u GE Money Bank

Zlatý spořicí účet u společnosti GE Money Bank je jedním z takových, které je možné určitě volit v případě, že chce člověk našetřit nějaké zajímavé finanční prostředky. Spořicí účet Gold nabízí celou řadu možností, které jsou hodně zajímavé, a člověk se na takovéto spoření může z hlediska rozmnožení…

Výhodný spořicí účet Gold u GE Money Bank

Výhodný spořicí účet Gold u GE Money Bank

Je vcelku jasné, že není všechno zlato, co se třpytí. Tato fráze platí nejen u klasických pohádek a běžného života, ale také v bankovnictví a pojišťovnictví. Je jasné, že mnohé pojišťovny nabízí pouze jakési pozlátko a opravdu kvalitní produkty ustupují. Skutečnost je ale taková, že některé pojišťov…