Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Ferratum půjčka: Pokud jste stálý klient žádejte o půjčku online!

24. listopad 2013 Ferratum půjčka: Pokud jste stálý klient žádejte o půjčku online!

Dnešní moderní doba umožňuje většinu věcí zařídit po telefonu nebo internetu. Přes SMS zprávu se dnes objednáme k lékaři nebo na úřad. Nakoupíme jízdenky nebo letenku. Novinkou teď už není ani půjčení peněz online prostřednictvím sms nebo online formuláře. Pokud jste stálý klient Ferratum využijte online formulář. Ušetříte tak za platbu za sms Kdo tuto službu nabízí? A jak to vlastně celé funguje?

Kdo je Ferratum?

SMS online půjčky u nás jako první představila firma Ferratum. Jedná se o finskou společnost, která tak představila produkt v zahraničí již známý. Společnost funguje v 18 zemích světa a za své působení si našla mnoho spokojených klientů. A proč SMS půjčka? Je to především rychlé, a k vyřízení vám přece stačí jen mobilní telefon. V cizině je to velmi běžný a využívaný úvěr.

Co je to SMS půjčka?

SMS půjčka je klasický bezúčelový úvěr. Jen jeho vyřízení je snazší. Ferratum ho poskytuje každému a to do výše 10 000 korun. Tyto půjčky jsou tedy velmi dobré pro všechny, kdo potřebují před výplatou doplnit peněženku. Nepotřebujete dokladovat příjem. Předem víte, kolik zaplatíte navíc. V případě SMS půjčky neexistují úroky, ale platíte poplatek za půjčenou částku. Např. za 1000 korun zaplatíte 250 korun poplatek. Splatnost SMS půjčky je 15, 21 a 30 dní.

Jak rychlá půjčka online funguje?

Půjčku můžete získat rovnou prostřednictvím online formuláře. Ten vyplníte a během několika málo minut vám přijde pomocí SMS zprávy potvrzení, zda byl úvěr schválen. Vy pak jen SMS zprávou potvrdíte a smlouva je odsouhlasena.

Pokud jste novým zákazníkem, pak máte možnost půjčky omezenou na 500-2000 korun. Jakmile ji řádně splatíte, budete si moci půjčit více. První peníze také dostanete poštovní poukázkou. Druhou a další půjčku už obdržíte na účet.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak získat půjčku u společnosti Ferratum

Jak získat půjčku u společnosti Ferratum

Nebankovní půjčky se v poslední době poměrně rozmohly, a to zejména díky tomu, že se jedná o půjčky, které nejsou nijak zatíženy žádnými velkými požadavky na solventnost klientů. Je zapotřebí říct, že společnost Ferratum je ochotna se přímo přizpůsobit jakémukoli člověku anebo společnosti, které žád…

Jak získat půjčku Ferratum

Jak získat půjčku Ferratum

Půjčky bohužel anebo bohudík opatří mezi produkty, jejichž služeb je v poslední době neustále více žádáno. Vše je dáno hlavně tím, že lidé nemají příliš finančních prostředků k tomu, aby mohli plnit své sny, či alespoň dostát závazkům, které si na sebe upletli. Zajímavou možnost volby nabízejí klien…


Pět zásad, jak poznat kvalitní půjčku online

Pět zásad, jak poznat kvalitní půjčku online

Půjčky online jsou v současné době trhákem českého internetu a finančního trhu. Nabízí je stále větší množství společnosti. Orientace tak pro nezkušeného žadatele o půjčku nemusí být zrovna jednoduchá. Měl by řídit tím, na základě jakých zásad daná společnost peníze půjčuje.

Výhodná rychlá SMS půjčka od společnosti Ferratum

Výhodná rychlá SMS půjčka od společnosti Ferratum

Rychlé půjčky jsou v současné době poměrně hodně oblíbené a lidé je volí stále častěji. Divit se této skutečnost nelze, jelikož platy mnohých z nás často na uspokojení našich potřeb stačí jen velmi těžko. Tyto půjčky sice většinou nabízejí mnohé společnosti, nicméně ne všechny jsou zrovna transparen…