Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Home Credit: Přední poskytovatel úvěrových produktů

22. srpen 2013 Home Credit: Přední poskytovatel úvěrových produktů

V nebankovním sektoru se najde jen málo společností, které patří mezi opravdu silné hráče a mají statisíce stálých klientů. Jednou z nich je Home Credit. Tato firma patří již mezi tradiční poskytovatele půjček, nabízí i další výhodné produkty pro občany.

Historie Home Credit

Historie společnosti Home Credit sahá do roku 1997. Původně vznikla pouze pro území České republiky, rychle se však etablovala také v jiných zemích. V současné době má statisíce klientů v tuzemsku, dále pak také na Slovensku ( tam působí od roku 2000), v Rusku, Kazachstánu a některých dalších zemích v Evropě a Asii.

Zajímavostí je, že společnost Home Credit poskytla například v minulém roce půjčky a úvěry v celkové hodnotě přes 4 miliardy korun. I tento údaj ukazuje, že půjčky Home Credit jsou velmi oblíbené. Jejich velkou předností je poměrně snadná dosažitelnost i pro lidi, kteří si jinak jen těžko mohou půjčit u klasických bankovních ústavů.

Půjčka Home Credit

Nejvíce využívaným produktem je skvělá půjčka Home Credit, na kterou si lze půjčit finanční obnos ve výši od 10 do 150 tisíc korun.

Oproti konkurenčním produktům je tato půjčka výhodnější například v tom, že ji lze kdykoliv během prvního měsíce zrušit, aniž by klienti platili nějaké storno poplatky navíc. Klienti oceňují také to, že jim může být vrácena až polovina úroků v případě, že splácí včas a dle sjednaných podmínek.

Chcete-li si pořídit Home credit půjčku, můžete využít internet. Společnost totiž na svém webu nabízí žádost o půjčku online.

Kromě půjčky Home Credit poskytuje také další produkty. Půjčení peněz na splátky automobilu, spojení půjček atd.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Možnosti odložení splátek u Home Credit

Možnosti odložení splátek u Home Credit

Společnost Home Credit patří mezi přední nebankovní poskytovatele půjček. Rozhodně není od věci některého z jejich produktů využít. Jedná se z drtivé většiny o půjčky, nicméně není problém využít Home Credit i jako zprostředkovatele nákupu na splátky. Ten je díky Home Creditu naprosto jednoduchý a p…

Produktové portfolio společnosti Home Credit

Produktové portfolio společnosti Home Credit

Jen těžko bychom hledali někoho, kdo nezná společnost Home Credit, která je v podstatě známá po celé Evropě. Jedná se o společnost, která v současné době zaměstnává již 16 tisíc lidí a své služby je schopna nabídnout hned v sedmi zemích. Jednou z takovýchto zemí je také Česká republika, ve které si …


Home Credit online půjčka

Home Credit online půjčka

Společnost Home Credit působí v České republice již od roku 1997 a řadí se k nejúspěšnějším poskytovatelům spotřebitelských úvěrů. V současnosti nabízí Home Credit své služby hned v několika finančních odvětvích. V první řadě nabízí klasické spotřebitelské úvěry, dále se vyznačuje nabídkou možností …

Home Credit půjčka umí rychle pomoct

Home Credit půjčka umí rychle pomoct

Mnozí lidé potřebují půjčit peníze velmi rychle a bankovní společnosti je často odmítnou s nejrůznějšími tvrzeními o jejich nesolventnosti a také o tom, že potřebují ručitele. Pokud toto nechcete absolvovat, pak je ideální volbou společnost Home Credit, která nabízí výhodnou půjčku. Využít jí mohou …