Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Jednoduché nebankovní půjčky mohou mít jistá úskalí…

17. březen 2011 Jednoduché nebankovní půjčky mohou mít jistá úskalí…

Půjčit si určitou finanční sumu potřebuje čas od času prakticky každý z nás. Pokud se nejedná o žádné horentní sumy, tak je možné využít jednoduchých půjček. Tyto půjčky se řadí mezi produkty, které jsou velmi často využívané. Samozřejmě že disponují hned několika výhodami, nicméně je třeba říct, že skýtají i určitá úskalí, na která je nutné se velmi dobře připravit. Podívejme se jak na výhody rychlých jednoduchých půjček, tak i na možná úskalí, která mohou skýtat pod drobnohledem.

Základní charakteristika jednoduché půjčky

Jednoduché půjčky je možné charakterizovat poměrně rychle a stroze. Jakýsi základní stavebný materiál těchto půjček představují poměrně malé finanční prostředky. Jednoduché půjčky určitě neposkytují nějaké horentní sumy, jež by se mohly rovnat statisícům. Většina společností zabývajících se problematikou rychlých půjček nabízí peníze sahající maximálně k částce 100 000 korun. Najdou se pochopitelně i některé, které jsou schopny nabídnout více, ale výše konečné půjčky je většinou vykoupena nějakou jinou nevýhodou.

Kde najít jednoduché půjčky?

Jednoduché půjčky jsou většinou propagovány dvěma způsoby. Tím prvním je logicky nabídka na internetových stránkách společností poskytujících jednoduché půjčky. Tyto internetové stránky by určitě měly být spolehlivé. Například společnosti, které využívají webhosting a své stránky provozují přes nějakého zprostředkovatele, zrovna nejlépe na oko nevypadají. Ideální jsou internetové stránky, na kterých najde žadatel o půjčku prakticky všechno, co potřebuje.

Možné nevýhody jednoduché půjčky

Jednoduché pôžičky jsou poměrně zajímavou volbou hlavně pro lidi, kteří potřebují opravdu rychle peníze a neřeší až tolik, že podmínky pro získání takovéto půjčky nejsou zrovna ideální. Většinou je problémem poměrně vysoká úroková sazba. Žadatel tak přeplatí u konkrétní půjčky více, než by tomu bylo u klasické půjčky u některé z bankovních společností. Problémem mohou být také skryté poplatky. Určitě je nutné se předem informovat o přesných podmínkách pro získání konkrétní jednoduché půjčky.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

MjW3U1py2EjR

pátek, 7. duben 2017
06:32

Oct03 Good to see a well put together video of riding that mere mortals can aspire to. Don’t get me wrong I love watching people sending big hucks and gaps at spe38&#d2e0; but I also like videos that show the essence of MTBing. Well done!Cheers.


posted by: MjW3U1py2EjR [Odpovědět]

Čtěte také...

Investice do nemovitostí mohou skýtat určitá úskalí!

Investice do nemovitostí mohou skýtat určitá úskalí!

Vydělat se dá obrovským množstvím způsobů. Skutečnost je ale taková, že lidé chtějí většinou získat peníze s co nejmenší námahou a pokud možno bez práce. V případě, že člověk disponuje nějakou hotovostí, tak i tento způsob se jeví jako reálný! Buď lze pro investování použít nějaké investiční fondy a…

Půjčky na směnku, jejich výhody a úskalí

Půjčky na směnku, jejich výhody a úskalí

Půjčky na směnku jsou hodně diskutovanou záležitostí. Na počátku bychom si měli říct, v čem vlastně takovýto druh půjček spočívá. Mnozí lidé žijí v představě, že se jedná o jakýsi obyčejný papír, který je podepsaný dvěma stranami, a to dlužníkem a věřitelem. V minulosti tomu tak možná někde bylo, ni…


Online půjčky mohou rychle pomoct

Online půjčky mohou rychle pomoct

Rychlé online půjčky se dnes nacházejí jak přímo na internetu, tak i v podobě půjček přes krátké textové zprávy. Takzvané SMS půjčky rozhodně taktéž nabídnou velmi rychlé peníze za předem stanovených podmínek. Rychlá pomoc půjček spočívá především v tom, že jsou poskytnuty do pouhých několika minut …

Nebankovní půjčky do 10.000 Kč

Nebankovní půjčky do 10.000 Kč

Půjčit si finanční obnos do výše 10.000 korun ještě nebylo jednodušší. Nyní vám postačí pouze mobilní telefon a pár minut času. Během chvilky máte peníze k dispozici a to na cokoliv. Půjčky jsou maximálně jednoduché, ale jsou i výhodné?