Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Konsolidace půjček bez registru

4. červenec 2010 Konsolidace půjček bez registru

Spousta lidí si bere půjčky, které jim pomohou získat kýžené věci o něco dříve, než by tomu bylo v případě, že by na ně museli tito lidé našetřit. Je ale také mnoho takových, kteří si berou půjčky jako řešení své ne zrovna příznivé životní situace. V tomto případě se velmi často stává to, že klienti určitých bankovních i nebankovních společností nejsou schopni svým závazkům dostát a půjčky jednoduše přestanou splácet buď dočasně, anebo v horším případě trvale. Hojně také dochází k situaci, že si lidé jednoduše půjčí znovu u jiné společnosti a začnou rozevírat takzvanou dluhovou spirálu, na jejímž konci čeká velká propast v podobě exekucí a ztráty majetku.

Konsolidace půjček může být pomocníkem při cestě z dluhové spirály

Jestliže si člověk půjčí u některé z bankovních anebo nebankovních společností, měl by vědět, jestli je schopen svým závazkům dostát. U bankovních společností, jakými jsou třeba Česká spořitelna, Raiffeisen Bank a další jsou většinou splátky v měsíční periodě v jasné výši. U nebankovních společností, mezi něž se řadí třeba Provident, Ferratum a další, je třeba platit většinou v týdenním rozsahu, což je pro klienty přijatelnější. Konsolidace půjček jako taková spočívá v tom, že člověk dostane možnost dát si všechny své pohledávky, které splácí, takříkajíc pod jednu střechu. Jinými slovy, může splácet všechny své půjčky v jediné půjčce. Všechny dluhy jsou v podstatě spláceny získanou konsolidační částkou a jeden velký dluh je potom klientem splácen. Instituce provádějící konsolidaci na sebe většinou bere veškerou administrativu spojenou s jednotlivými půjčkami.

Výhody konsolidace půjček bez registru

Základní výhodou konsolidace půjček je bezesporu zbavení se všech administrativních úkonů, které s předchozími půjčkami souvisely. Orientace v povinnostech dlužníka se tímto mnohonásobně zpřehlední a ten potom ví, kolik peněz má komu vracet. Pro klienty, kteří měli uzavřeno velké množství půjček, je tento krok doslova vysvobozením. Velkou výhodou je zbavení se mnoha různých manipulačních poplatků, které s půjčkami souvisely. Velkou výhodou je bezesporu ta skutečnost, že poplatky se vztahují pouze ke konsolidační půjčce. Jsou tedy nepoměrně nižší. Nikdo také nenahlíží do registru dlužníků!

Konsolidace půjček bez registru za vás pohledávky rozhodně nezaplatí!

Závěrem je také třeba zmínit ten fakt, že konsolidace půjček bez registru rozhodně není žádným všelékem. Pro každého člověka nemusí představovat rozhodně nejlepší řešení. Je také nutno předeslat, že konsolidace půjček je vhodná hlavně pro ty, kteří nepřijdou s tímto řešením včas. Pokud vám již dluhy hodně přerostly přes hlavu, konsolidační úvěr nedostanete!

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Výhody konsolidace půjček

Výhody konsolidace půjček

Každému z nás se občas stane, že nejsme schopni dostát svým závazkům. Pokud je jich ale více a jsou finančního charakteru, pak mohou nastat nepříjemné a dlouho trvající obtíže. Dokonce může dojít i k tomu, že konkrétní člověk spadne do dluhové pasti.

Česká spořitelna konsolidace půjček

Česká spořitelna konsolidace půjček

Když se řekne konsolidace půjček, tak se v podstatě každému člověku vybaví jakési stažení všech půjček do půjčky jedné, která je schopna bez problémů jaksi pojmout tyto ostatní úvěry. Pro konkrétního člověka většinou konsolidace půjček přináší své ovoce hned v několika ohledech. V první řadě se jedn…


Krátkodobé půjčky do výplaty bez registru ihned a bez registru SOLUS

Co jsou to krátkodobé půjčky? Jedná se většinou o půjčky, které jsou poskytováný krátkodobě. Zpravidla doba půjčky netrvá déle jak měsíc. Po měsíci můžete uhradit poplatek i půjčku, ale je možné půjčku také prodloužit. U většiny poskytovatelů těchto půjček pak není třeba dokládat výpis z registru dl…

Ušetřete peníze díky sjednocení půjček

Ušetřete peníze díky sjednocení půjček

Jedním z finančních produktů, který u nás ještě v nedávné minulosti nebyl příliš známý, ale v posledních letech se dostává do popředí zájmu, jsou konsolidace půjček. Pod pojmem konsolidace se skrývá sloučení více půjček do jedné – tato služba je ideá