Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Které nebankovní půjčky se vyplatí

20. leden 2015 Které nebankovní půjčky se vyplatí

Vycházet z toho, že každá nebankovní půjčka je primárně kvalitní, určitě není ideální. Naopak je třeba brát v potaz konkurenční boj jednotlivých nebankovních institucí, které se snaží mnohdy doslova podbízet a slibovat něco, co nemohou v žádném případě splnit. Rozhodně tak není od věci využít pouze úvěrů, jež jsou prověřené a jejichž poskytovatelé se mohou pochlubit spoustou spokojených klientů. V následujících třech odstavcích vám tedy dáme na takovéto spolehlivé půjčky tipy.

Úvěr u Profi Credit

Rychlá neúčelová půjčka od Profi Credit je výhodná zejména svou maximální výší. Ta je stanovena na 166 000 korun. Pokud tedy budete potřebovat třeba rekonstruovat anebo zakoupit nový kotel na vytápění či některé další vysoké výdaje, pak se vám bude jistě hodit. Splatnost se pohybuje od 12 do 48 měsíců. Budete mít tedy dostatek času na to, abyste úvěr mohli pohodlně splatit. Úroková sazba začíná na 32,93 %. Získat peníze z této půjčky může úplně každý žadatel.

Zaimo půjčka

Jestliže potřebujete skutečně rychlou půjčku, můžete se obrátit na společnost Zaimo, která ji dokáže poskytnout do pouhých 2 minut. Výše úvěru je stanovena od 1000 až po 25 000 korun. Úroková sazba činí 8% a více. Záleží pochopitelně zejména na celkové výši úvěru a na některých dalších aspektech. Splácet můžete klidně po dobu celého jednoho roku. Dobu splatnosti si přitom budete moci sami zvolit dle vaší potřeby.

Kredito24

Výhodně si můžete půjčit i u Kredito24. Tato půjčka může být vyřízena také do dvou minut a celková potenciální suma, již můžete získat, činí 12 500 korun. Splatnost je stanovena v maximálním možném trvání na 30 dní. Úroková sazba začíná od 0 %, což je ideální, jelikož přeplatíte minimální možnou sumu. Kredito24 je prověřeným poskytovatelem půjček, který je na trhu již dlouhou dobu.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojištění Mazlíček, které nabízí Česká pojišťovna

Pojištění Mazlíček, které nabízí Česká pojišťovna

Domácí zvířata se stala nedílnou součástí většiny domácností. V podstatě skoro každý člověk chce mít doma příjemnou společnost některého ze zvířat. Asi nejčastější volbou jsou pes anebo kočka, nicméně není problém koupit si jakékoli zvíře, jaké vás napadne. S chovem domácích zvířat ale souvisí celá …

Pozoruhodné tipy na nebankovní půjčky

Pozoruhodné tipy na nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky dnes doslova hýbou světem, a to především díky faktu, že nabízejí výhodné možnosti úvěru skutečně široké veřejnosti. Banky se většinou zaměřují pouze na vysoce bonitní klienty, kteří jsou schopni bez větších potíží splácet. U nebankovních společností dostanou nabídku i lidé, kteří …


Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je řešením pro žadatele starší 18 let, pravidelným příjmem. Nemusíte nikam jezdit a shánět hromady papírů. Vyberete-li si rychlé nebankovní půjčky, máme své starosti vyřešeny. Nebankovní půjčka pro problémo

Nebankovní půjčky do 10.000 Kč

Nebankovní půjčky do 10.000 Kč

Půjčit si finanční obnos do výše 10.000 korun ještě nebylo jednodušší. Nyní vám postačí pouze mobilní telefon a pár minut času. Během chvilky máte peníze k dispozici a to na cokoliv. Půjčky jsou maximálně jednoduché, ale jsou i výhodné?