Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Naše tipy na zajímavé nebankovní půjčky

17. říjen 2014 Naše tipy na zajímavé nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky dnes poměrně hýbou světem. Spousta lidí přichází na to, že i tento typ úvěru může být velmi výhodný. Často předčí v mnohých charakteristikách i produkty běžně nabízené v některých bankovních domech. Určitě tak není od věci soustředit se na některé nebankovní půjčky podrobněji a poukázat si na jejich základní devízy. Pojďme si tedy takovou malou exkurzi po nebankovních půjčkách udělat.

Půjčka Kredito24

Chcete-li vsadit na rychlost, pak je výbornou volbou společnost Kredito24 a její produkty. Získat u ní můžete hotovost od 4 500 až po 12 500 korun. Splácet tuto sumu budete moci pohodlně do 30 dnů. Expresní půjčka u Kredito24 je vyřízena do pouhých 15 minut. Peníze tak budete mít na svém bankovním účtu prakticky obratem. Období před výplatou, kdy nemáte dostatek peněz, tak lze překonat naprosto v klidu.

Společnost Home Credit a její možnosti

Získat výhodně finanční prostředky můžete klidně i u společnosti Home Credit. Ta sice funguje zejména jako zprostředkovatel nákupů na splátky, nicméně nabízí i zajímavý hotovostní úvěr v celkové výši od 10 000 do 150 000 korun. Home Credit půjčka nabízí i luxusní dobu splatnosti od 12 do 84 měsíců. Velmi výhodná je i možnost vrácení poloviny úroků. Zdarma je i předčasné splacení.

Hotovost od společnosti Cofidis

Zajímavým zprostředkovatelem nebankovních půjček v online podobě je i Cofidis. Její Cofidis půjčka je vyřízena online do pouhých 2 minut. Na českém finančním trhu tato společnost působí již od roku 2004 a vybudovala si tak opravdu pevnou pozici. Získat u ní můžete až 500 000 korun se splatností od 12 do 84 měsíců. Výši splátek budete mít po celou dobu ve svých rukou. Vše se navíc obejde i bez ručitele. Bát se nebudete muset ani absence možnosti předčasného splacení, kterou také Cofidis poskytuje.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pozoruhodné tipy na nebankovní půjčky

Pozoruhodné tipy na nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky dnes doslova hýbou světem, a to především díky faktu, že nabízejí výhodné možnosti úvěru skutečně široké veřejnosti. Banky se většinou zaměřují pouze na vysoce bonitní klienty, kteří jsou schopni bez větších potíží splácet. U nebankovních společností dostanou nabídku i lidé, kteří …

Nebankovní hypotéka jako zajímavé řešení

Nebankovní hypotéka jako zajímavé řešení

Otázka bydlení je zejména pro mladé lidi v podstatě klíčovou záležitostí. Najde se jen velmi málo takových, kteří by si na své bydlení nepotřebovali půjčit. Nejrůznější půjčky jakoby se staly doslova denním chlebem mladých lidí. Na bydlení si lze půjčit jak prostřednictvím stavebního spoření, tak i …


Tipy na výhodné půjčky

Tipy na výhodné půjčky

Půjčit si výhodně peníze už nemusí být tak velkým uměním, jelikož mnohé finanční instituce jsou schopna nabízet velmi výhodné produkty, které stojí zato vyzkoušet. Podobně jsou na tom i některé banky, které jsou u nás nováčky.

Výhodné spoření a zajímavé půjčky na bydlení

Chcete chytit svoji finanční situaci pevně do rukou? Výhodným řešením pro Vás může být stavební spoření. Během něj můžete spořit finance, ale zároveň máte možnost zažádat o půjčky na bydlení, tedy o úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr. Raiffeisen stavební spořitelna je přitom již téměř…