Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Online půjčka bez registru má mnohé výhody i nevýhody

17. listopad 2010 Online půjčka bez registru má mnohé výhody i nevýhody

Půjčit si určitý finanční obnos potřebuje velká spousta lidí. Ti, kteří tvrdí, že peníze nepotřebují, často lžou a půjčují si dvakrát tolik. Kvalitní půjčky je možné pochopitelně uzavřít bez větších problémů, nicméně najít opravdu důvěryhodné společnosti mnohdy zabere docela dost času. Pokud se jedná o půjčky bez registru, musí člověk volit nebankovní společnosti, jež jsou schopny všechno velmi dobře obstarat. Jejich klient by se ovšem určitě mel zajímat o základní parametry takovéto nebankovní půjčky. Podívejme se na základní výhody a nevýhody takovýchto úvěrů a na společnosti, jež je poskytují.

Rychlost na prvním místě

Základní devízou úvěrů u nebankovních společností je zcela jistě rychlost jejich vyřízení. ta může být opravdu blesková. Většina společností z nebankovního sektoru slibuje dokonce vyřízení během 24 hodin. Představa, že bude úvěr vyřízen za tak krátkou dobu je poměrně lákavá. Hodně záleží také na tom, jestli klient vyplní správně online formulář na stránkách společnosti poskytující takovéto půjčky. Požádat je možné ovšem také prostřednictvím obyčejné SMS zprávy.

Pozor na úroky a nadměrné poplatky!

Velký pozor by si klienti určitých nebankovních společností měli dát zejména na dvě základní věci. Tou první je zcela jistě roční procentní úroková sazba nákladů. Takzvané RPSN se může u mnohých společností pohybovat klidně i nad hranicí 20%. Tato míra je již pro mnohé domácnosti prakticky neúnosná. Velmi důležité je si také zjistit, v jakých intervalech je třeba půjčku splácet a jaké hrozí penále v případě insolventnosti klienta.

U kterých společností si půjčit?

Zajímavé rychlé půjčky bez registru online nabízí hned několik známých společností. Na prvním místě je třeba jmenovat společnost Provident, která se prosazuje plošně prakticky po celé České republice. Úroková sazba se u této společnosti pohybuje v příjemné míře a není problém si na jejich stránkách přímo najít kalkulačku Provident, na které si člověk všechno spočítá. Z dalších společností jmenujme například velmi rychlou půjčku u společnosti Ferratum.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka bez doložení příjmu a její výhody

Půjčka bez doložení příjmu a její výhody

Do finanční tísně se může dostat kdokoli. Její řešení může být různorodé a je jen na každém člověku, jak se k situaci postaví. Optimální jsou možnosti moderních nebankovních půjček. Ty jsou k dispozici především v online podobě. Vynikající je zejména půjčka bez doložení příjmu. Ta je schopna nabídno…

Rychlá půjčka i pro problémové klienty má své výhody

Rychlá půjčka i pro problémové klienty má své výhody

Rychlá půjčka ihned – způsob, jak si zajistit menší finanční hotovost v případě nečekaných výdajů, když nepřijde nemocenská či výplata v termínu. K jejímu vyřízení není potřeba žádného složitého vyběhávání potvrzení o příjmu apod. Půjčit si můžete až


Půjčka bez registru

Půjčka bez registru

Při hledání vhodné půjčky se vám může stát, že nenaleznete potřebnou instituci či poskytovatele, který by byl ochotný přehlédnout některé skutečnosti ohledně vaší platební bonity. Centrální registr dlužníků je velkým strašákem velkého počtu žadatelů.

Půjčka bez registru pro každého

Půjčka bez registru pro každého

Půjčit si dnes peníze nemusí být určitě nijak složité, jelikož možnosti k získání úvěru je velké množství. Ne všechny společnosti ovšem dokážou půjčit peníze v takovém množství, v jakém potřebujete. Často může dojít i k tomu, že vás konkrétní finanční instituce mohou ignorovat a peníze vám vůbec nep…