Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Online Půjčka.tv: Bez skrytých poplatků peníze za pár minut

7. březen 2014 Online Půjčka.tv: Bez skrytých poplatků peníze za pár minut

Mikropůjčky se v poslední době staly velmi oblíbeným typem úvěrů. Lidé už se nechtějí zadlužovat na příliš dlouhou dobu a raději své finanční potíže řeší tak, že si najdou produkt, který jim umožní získat peníze s krátkou dobou splatnosti.

Online půjčka krátkodobého charakteru jse navíc zajímavá i tím, že ji lze kompletně vyřídit přes internet. Přesně takto funguje nová Půjčka.tv.

Až 4.999 Kč do 60 minut!

Půjčka vám nabízí možnost získat do 60 minut až 4.999 Kč. Stačí si podat žádost vyplněním registračního formuláře. Poté vyčkáte na schválení. Jakmile je žádost schválena, dochází k převodu peněz na váš účet. Je to skutečně tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Žádné starosti se sháněním dokladů a potvrzení, žádné poplatky předem, dokonce ani nemusíte vstávat od počítače.

SMS půjčka je výhodná ve chvíli, kdy potřebujete menší obnos na pár dní. V případě Půjčky.tv je doba splatnosti volitelná od 7 do 28 dní. Ani po jejím uplynutí se ale nemusíte bát toho, že by vás čekali nějaké drastické sankce. V případě, že stále nemáte k dispozici peníze, stačí požádat o prodloužení půjčky, zaplatíte za něj pouze poplatek.

Minimální požadavky, vysoké procento schválených žádostí

Nová půjčka před výplatou nemá téměř žádná omezení. Stačí, abyste byli plnoletí, měli trvalé bydliště na území České republiky a pravidelný příjem. Dále už potřebujete jen občanský průkaz, mobilní telefon, email a také musíte mít vedený bankovní účet na vaše jméno.

Jak postupovat při žádosti o půjčku

Vyplnění online formuláře potrvá maximálně pět minut. Žádost je poté promptně posouzena. V rámci registraci vám bude vytvořen uživatelský účet. Při úvodní registraci také zašlete poplatek ve výši 1 Kč. Ten slouží pouze k ověření toho, že jste opravdu majitelem bankovního účtu, který uvádíte v žádosti.

Po dokončení registraci si již zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. peníze pak přijdou na váš účet do jedné hodiny od odeslání registrace, máte-li bankovní účet u stejné banky jako společnost, která tuto půjčku poskytuje.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zuno půjčka: I bez poplatků a s nízkými úroky to jde

Zuno půjčka: I bez poplatků a s nízkými úroky to jde

Marně hledáte půjčku, u níž byste nemuseli platit žádné poplatky a měli nízký úrok? Je pravdou, že takováto kombinace se příliš často nevidí, výjimku však lze přeci jen nalézt. Je jí Zuno půjčka.

Faktury online vám ušetří čas i peníze

Faktury online vám ušetří čas i peníze

Fakturace patří mezi tradiční činnosti všech podnikatelských subjektů a je třeba říct, že se jedná o záležitost, bez které se nikdo neobejde. Většinou soukromí podnikatelé všechno řeší za pomocí klasických faktur v papírové podobě, které jsou bohužel často jednak nepřehledné a jednak se v množství p…


Na co si dát pozor nejen u půjčky bez registru a poplatků…

Na co si dát pozor nejen u půjčky bez registru a poplatků…

Různé úvěry lákají lidi prakticky neustále a výběr mezi nimi je poměrně hodně složitý. Podívejme se na půjčky z pohledu jejich definice a také z hlediska různých detailů, které se samotných úvěrů týkají. Zejména půjčky bez registru a rychlé půjčky jsou z pohledu dluhových pastí poměrně exponovanými …

Rychlá půjčka do výplaty nabídne peníze na cokoli

Rychlá půjčka do výplaty nabídne peníze na cokoli

Možností půjčení finančních prostředků je v současné době poměrně hodně, nicméně ne všechny jsou ideální. Často dochází k tomu, že jsou půjčky poskytovány pouze za určitým účelem anebo jen konkrétním osobám či společnostem. Tento fakt je pro mnohé lidi, kteří potřebují rychle půjčit peníze, diskrimi…