Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Pět zásad, jak poznat kvalitní půjčku online

31. květen 2013 Pět zásad, jak poznat kvalitní půjčku online

Půjčky online jsou v současné době trhákem českého internetu a finančního trhu. Nabízí je stále větší množství společnosti. Orientace tak pro nezkušeného žadatele o půjčku nemusí být zrovna jednoduchá. Měl by řídit tím, na základě jakých zásad daná společnost peníze půjčuje.

Oproti klasickému úvěru vykazují rychlé online půjčky jiné vlastnosti. Jsou poskytovány jen na kratší dobu a k vypůjčení se nabízí spíše menší obnosy peněz, řádově tisícikoruny.

1. Rychlost vyřízení

Hlavní zásada, kterou by měla svým klientům každá společnost, jež nabízí nebankovní rychlé půjčky přes internet, jednoznačně dodržovat, je rychlost vyřizování.

Půjčku několika tisíc obvykle potřebujete ihned, nemáte čas čekat na její vyřízení hodiny, dny nebo dokonce týdny. Opravdu kvalitní online půjčka by měla být vyřízena do hodiny, snad dokonce i rychleji.

V tomto ohledu je skutečnou špičkou online půjčka, kterou poskytuje portál http://www.kredito24.cz/. Ta garantuje čas rozhodnutí o žádosti a vyplacení peněz do 15 minut, přičemž vyplnění a odeslání žádosti vám zabere maximálně jednu či dvě minutky.

2. Transparentnost

Druhou zásadou je transparentnost půjčky. Každá půjčka online je poskytována s určitými poplatky (úroky), což je naprosto logické, nikdo cizí vám nepůjčí bezúročně.

Důležité ale je, abyste měli dokonalý přehled o tom, kolik za půjčku zaplatíte. Nesmí se objevit žádné poplatky navíc, skryté poplatky nebo neohlášené úroky apod. Na úroky u půjčky si dejte velký pozor.

3. Solidní komunikace

Třetí rada zní: dejte si pozor na to, jak lze komunikovat se společností, která půjčku online nabízí. Může se vám to vyplatit v případě, že se z nějakého důvodu dostanete do prodlení. Každý den po splatnosti vás totiž může stát zbytečné výdaje navíc a je dobré vědět, jak se se zástupci dané firmy spojit a krizovou situaci řešit.

4. Spravedlivé posuzování žádostí o půjčku

Čtvrtá zásada se týká spravedlnosti poskytování půjček. Půjčky online by v zásadě měli být poskytovány každému, kdo splní určitá kritéria. Ta nejsou nijak extrémně náročná, člověk by měl být dostatečně bonitní, ideálně bez zápisu v některém z rejstříku dlužníků.

5. Kontrola správnosti údajů

S předchozí zásadou souvisí i ta poslední. Neberte si půjčku tehdy, víte-li, že ji nebudete moci včas a řádně splatit. Zbytečně si tak zaděláte na ještě větší problémy. Rozhodně se nevyplatí v žádosti o půjčku lhát či něco zamlčovat.

Kvalitní půjčka online, jakou je právě například ta na portále kredito24.cz, vám nebude poskytnuta, pokud nezadáte správné a pravdivé údaje. Kontrola údajů vás i chrání, neboť jinak by si na vaše jméno mohl půjčit i někdo cizí a vy byste se pak nestačili divit, až by u vás na dveře klepal exekutor.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ferratum půjčka: Pokud jste stálý klient žádejte o půjčku online!

Ferratum půjčka: Pokud jste stálý klient žádejte o půjčku online!

Pokud jste stálými klienty SMS půjčky Ferratum, zažádejte si o půjčku online. Pro sjednání půjčky je nejjednodušší použít online formulář. Žádost tak odešlete během několik málo sekund a vyřízení vaší půjčku proběhne takřka okamžitě.

Kvalitní hypotéka bez starostí

Kvalitní hypotéka bez starostí

Postavit si domek chce v současné době velké množství lidí a jednou ze základních záležitostí, kterou musí řešit, je bezesporu hypotéka. Statistiky mluví o tom, že bez kvalitní hypotéky se neobejde prakticky skoro každá domácnost lidí, kteří chtějí získat nové bydlení. Vybrat si hypotéku, která by b…


Kvalitní pestrý výběr jakýchkoli půjček na jednom webu

Kvalitní pestrý výběr jakýchkoli půjček na jednom webu

Vybrat si kvalitní půjčku v současné době není zrovna jednoduché, jelikož spousta různých společností nabízí mnohé půjčky, které klienty pochopitelně zlákají, nicméně jejich podmínky nejsou ideální. Pokud potřebujete vybrat půjčku bez větších problémů na jednom webu, pak se vám nabízí šťastné půjčky…

Vyberte si férovou rychlou půjčku

Vyberte si férovou rychlou půjčku

Mnohým z nás se občas stane, že prostě nemáme dostatečné množství peněz a potřebujeme si půjčit. Na trhu se dnes nachází spousta nejrůznějších poskytovatelů bankovních i nebankovních úvěrů. Někteří se ale snaží spíše získat vlastní prostředky a podmínky jimi nabízené nejsou zrovna nejférovější. I vá…