Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčky bez příjmu může využít prakticky každý

2. květen 2011 Půjčky bez příjmu může využít prakticky každý

V dnešní době má stálé zaměstnání jisté čím dál tím méně lidí a v podstatě každému se může podařit, že o své zaměstnání přijde. Půjčit si peníze v takovéto situaci zrovna není jednoduché, jelikož většina bankovních ústavů si zakládá na tom, že si své klienty ještě předtím, než jim poskytnou půjčku, dokonale proklepnou. Půjčit si peníze je možné u mnohých nebankovních společností. Podívejme se alespoň na několik základních charakteristik půjčky bez doložení příjmu.

Registr dlužníků jako základní překážka

Mnozí lidé ztroskotají u nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu zejména na tom, že již některé ze společností dluží určitý finanční obnos. Zejména v případě, že jde o některou z bank anebo spořitelen, určitě neujdou pozornosti některého z registrů dlužníků. Pokud bankovní společnost při jakémsi vstupním lustrování konkrétního zájemce o půjčku zavadí o jeho záznam v některém z registrů dlužníků, je velmi pravděpodobné, že mu hotovost nepůjčí. Jedním ze základních registrů dlužníků je centrální registr dlužníků, který zahrnuje veškeré dlužníky v rámci České republiky. Do registru dlužníků je možné bez problémů nahlédnout i online.

Rychlé vyřízení půjčky bez příjmu

Pořízení půjčky bez příjmu je většinou velmi rychlé. Záleží na společnosti, která takovéto půjčky zprostředkovává. Jmenovat bychom mohli například společnost Provident, která je v tomto ohledu velmi rychlá. Mnohdy jsou půjčky bez potvrzení příjmu uzavřeny již do 24 hodin od samotného zavolaní konkrétního klienta nebo od vyplnění online žádosti na příslušných internetových stránkách společnosti, která takovýto druh úvěrů poskytuje.

Na co si dát pozor u nebankovní půjčky bez příjmu?

Pozor je nutné si u nebankovní půjčky bez přijmu dát na samotné úroky. Jestliže se RPSN šplhá nad 20 %, anebo se k tomuto procentu alespoň blíží, je nutné být velmi obezřetný. Pokud se u této půjčky člověk dostane na takovéto podmínky, je pro něj velmi složité dostát svým závazkům. Určitě je také zapotřebí velmi dobře odhadnout své síly z pohledu finančních prostředků. Bez pravidelného příjmu se splácí velmi těžko.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nebankovní půjčky může získat každý

Nebankovní půjčky může získat každý

Nebankovní půjčky se již za několik let své existence staly pomalu součástí běžné reality a na člověka, který jde pro půjčky k některé z nich, se již nepohlíží skrze prsty. Nebankovní půjčky se vyznačují hlavně tím, že mohou být poskytnuty i lidem, které banky odmítnou s tím, že nejsou schopni posky…

Půjčka bez doložení příjmů prakticky ihned

Půjčka bez doložení příjmů prakticky ihned

Půjčit si peníze a nedokládat přitom výši svého platu je poměrně výhodné prakticky pro kohokoli, kdo má hodně nízkou výplatu a v podstatě díky ní nedosáhne na některé úvěry, kde je to zapotřebí. Spousta společností poskytující půjčky jednoznačně poukazuje na skutečnost, že budoucí klient musí mít ji…


Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

Finanční prostředky samozřejmě nemá každý a mnohým lidem často chybějí. Naštěstí ale v dnešní době není již tolik složité najít některou finanční instituci, která je schopna poskytnout takové podmínky, s nimiž se člověk spokojí.

Půjčky bez potvrzení o příjmu přes SMS

Půjčky bez potvrzení o příjmu přes SMS

Potkali vás v tomto měsíci nečekané výdaje a vaše finanční zásoby se dostaly na nulu? Potřebujete půjčit peníze právě teď, abyste překonali několik následujících dnů do výplaty? Pokud ano, tak je pro vás SMS půjčka přímo stvořena.