Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčky pro OSVČ

15. prosinec 2010 Půjčky pro OSVČ

Půjčky pro OSVČ jsou pochopitelně hodně dobrou volbou zejména pro začínající podnikatele. Mnohé banky neslyší na to, když je zapotřebí půjčit začínajícím podnikatelům. Děje se tak hlavně díky tomu, že bankovní společnosti potřebují jisté záruky, které začínající podnikatel může jen velmi těžko poskytnout. Problém nastává zejména hned při ohlášení podnikatelské činnosti, kdy bohužel ještě nelze prokázat pravidelný příjem z podnikatelské činnosti. Jednou z možností půjčky pro OSVČ jsou takzvané půjčky Kombi. Podívejme se na jejich základní charakteristiky…

Základní plusy a minusy této půjčky

Hlavní devízou tohoto druhu půjčky je zcela jistě velmi rychlé vyřízení tohoto úvěru. Do výše půjčky 200 000 korun není nutné mít ani žádného ručitele. Splatnost půjčky začíná na jednom měsíci a je možné si bez problémů vybírat z různých délek splatnosti. Maximální doba splácení je stanovena na 96 měsíců. Splátkový kalendář se dá také upravovat dle požadavků konkrétního klienta. Řádně splácející klient může také volit klidně i možnost revolvingu, tedy poskytnutí dalších finančních prostředků v době, kdy je úvěr splácen.

Co je k poskytnutí půjčky pro OSVČ zapotřebí?

Základem pro poskytnutí půjčky pro OSVČ je pochopitelně předložení občanského průkazu. Dále je také nutné spojení s bankou v podobě klasického běžného účtu. Ten může mít klient u jakéhokoli bankovního ústavu. Důležitá je bezesporu také kopie živnostenského oprávnění. V mnohých případech je také nutné ještě daňové přiznání za poslední dva roky podnikatelské činnosti. Začínající podnikatelé musejí hledat takové společnosti, které tuto podmínku nemají.

Doba vyřízení a účel půjčky pro OSVČ

Doba vyřízení tohoto druhu půjčky může být u mnohých společností velmi krátká a pohybovat se může klidně i do třech dnů. Záleží samozřejmě na možnostech konkrétní společnosti. Co se týká samotného účelu, tak ten závisí ryze na daném klientovi. Je to právě on, který si zvolí, na co peníze, jež si vypůjčil, bude chtít v budoucnu využít. Podnikání může být vskutku originální.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Každý, kdo si někdy půjčoval peníze, zná pravděpodobně společnost Provident. Její reklamy běží na každém televizním kanále. Prezentuje se jako nebankovní společnost poskytující rychlé a jasné úvěry pro každého z nás. Jaké jsou výhody půjčky Provident a jak tedy peníze získat?

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Půjčit si čas od času potřebuje prakticky každý člověk. Samotný úvěr většinou není problematický za určitých podmínek. Jsou to právě tyto podmínky, které zpravidla rozhodují o tom, jestli člověk využije bankovní anebo nebankovní půjčky. Oba dva typy půjček mají svá pro i proti. Stačí se pouze podíva…


Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je řešením pro žadatele starší 18 let, pravidelným příjmem. Nemusíte nikam jezdit a shánět hromady papírů. Vyberete-li si rychlé nebankovní půjčky, máme své starosti vyřešeny. Nebankovní půjčka pro problémo

Kam pro výhodné půjčky

Kam pro výhodné půjčky

Vzít si výhodnou půjčku již nemusí být pouze otázkou fikce či něčeho jiného v podstatě nemožného. V současnosti existuje celá řada společností nabízejících půjčky, a to za rozličných podmínek.