Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčky pro vaši firmu na dlani

9. srpen 2010 Půjčky pro vaši firmu na dlani

Každá společnost potřebuje za určitou dobu renovovat své vybavení. Pokud tak majitel firmy nečiní, dochází k tomu, že jeho stroje dále stárnou a již nejsou schopny plnit funkci, která se od nich očekává. To samé platí i o jiném vybavení společností, které nefungují jako výrobní. Spousta lidí většinou nemá na to, aby byli schopni nové stroje anebo novější vybavení jako takové zaplatit. Jedinou možností jsou pro tyto lidi půjčky. Těch se na finančním trhu nachází velká spousta a nepředstavují žádný velký problém. Bankovnictví je v současné době na takové úrovni, že půjčky poskytne kdejaká banka.

Půjčky pro firmy na míru

Půjčky pro vaši firmu je možné sestavit přímo na míru dle požadavků vedení konkrétní společnosti. Velmi zajímavou volbou mezi společnostmi zprostředkující tyto půjčky je společnost Firemní půjčky, která je schopna velmi účinně spolupracovat hned s 8 bankovními společnostmi a poskytnout úvěr ve výši od 200 000 do 2 000 000 korun. ¨

Základní výhody půjčky od Firemní půjčky

Mimo samotné výše, kterou tento podnikatelský úvěr nabízí, lze jako velkou výhodu charakterizovat i to, že půjčky jsou neúčelové. Co se týká úrokové sazby, tak ta u této půjčky činí 6 % p.a.

Další přednosti této půjčky

Za velký plus úvěru u společnosti Firemní půjčky je bezesporu taktéž možnost modelace výše splátek. Záleží pouze na klientovi, jak se rozhodne výši svých splátek nastavit! Pokud ví, že je schopen splácet více peněz v pravidelném intervalu, jednoduše si nastaví vyšší splátky. Jestliže splácení ovšem nezvládne, zvolí splátky nižší. Za velké plus můžeme považovat také velmi rychlé vyřízení úvěru, a to na počkání. Když konkrétní klient onemocní, tak se rozhodně nemusí bát své neschopnosti splácet úvěr, jelikož jej společnost pojistí proti nesplácení z důvodu nemoci.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

Je-li vaše firma větší, je pravděpodobné, že při své činnosti bude využívat větší množství serverů. V určitých případech se tak vyplatí využít služeb společností, které nabízejí server housing. Existují i další způsoby.

Nastartujte vaši kariéru s EF CZ

Nastartujte vaši kariéru s EF CZ

Zajímáte se o oblast financí a zvažujete práci nebo přivýdělek formou finančního poradenství? Pak se zamyslete nad spoluprací se společností EF CZ, odborníkem na oblast (nejen finančních) produktů od roku 2003, která svoji nabídku rozšiřuje stále o nové benefity.


Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Každý, kdo si někdy půjčoval peníze, zná pravděpodobně společnost Provident. Její reklamy běží na každém televizním kanále. Prezentuje se jako nebankovní společnost poskytující rychlé a jasné úvěry pro každého z nás. Jaké jsou výhody půjčky Provident a jak tedy peníze získat?

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Půjčit si čas od času potřebuje prakticky každý člověk. Samotný úvěr většinou není problematický za určitých podmínek. Jsou to právě tyto podmínky, které zpravidla rozhodují o tom, jestli člověk využije bankovní anebo nebankovní půjčky. Oba dva typy půjček mají svá pro i proti. Stačí se pouze podíva…