Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčky s malým příjmem

12. duben 2012 Půjčky s malým příjmem

Půjčky online jsou dnes dostupné už prakticky pro kohokoliv. I lidé, kteří mají malé či dokonce nulové prokazatelné příjmy, si mohou zažádat o nebankovní půjčky. Ty poskytuje v České republice poměrně značné množství společností, z nichž některé z nich jsou mezi občany ČR velmi populární, a to především díky své vstřícnosti, ochotě a také transparentnosti. Najdou se však i takové společnosti a podnikatelé, kteří nabízejí půjčky bez registru, přičemž se snaží své klienty co nejvíce „natáhnout“, tedy připravit je o co nejvíce peněz a využít jejich aktuální špatné finanční situace. Není tajemstvím, že někteří lidé se kvůli půjčkám nakonec dostanou do ještě větších potíží, namísto aby svoji finanční situaci díky půjčkám stabilizovali.

Půjčky online

Jak již bylo naznačeno, dnes se dají zcela bez problémů najít půjčky online pro lidi s malým příjmem. Většinou je ale třeba počítat s tím, že se bude jednat spíše o půjčky nižších částek a navíc bude klient platit přeci jen vyšší úroky nežli u bank, pokud by klient měl vysoký příjem.

Lidem s nízkým příjmem může pomoci třeba SMS půjčka

Typickými půjčkami pro lidi s nižšími příjmy jsou SMS půjčky. SMS půjčka je u nás stále ještě poměrně neznámou záležitostí, už se ale najde několik společností, které je zde nabízejí - třeba Ferratum. Princip SMS půjčky je velmi jednoduchý. Klient si přes SMS zprávu či přes online formulář podá žádost, která je během několika minut schválena či zamítnuta. Poté stačí odeslat už jen další SMS zprávu ( dle ceníku mobilního operátora) a peníze jsou poslány na účet nebo do příštího dne ve formě poštovní poukázky. SMS půjčka je určena na menší obnosy peněz, společnost Ferratum například půjčuje od 500 Kč do 10.000 Kč, přičemž maximální délka splatnosti činí 30 dní.

Kromě SMS půjček se najdou i jiné výhodné půjčky pro lidi s nižšími příjmy. V drtivé většině se ale jedná o nebankovní půjčky, tedy půjčky, které nejsou poskytovány některou z tuzemských bank.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

4jxFKvFsV

pátek, 7. duben 2017
06:31

Ik vin het design nou ook niet echt spectaculair.. Had ook iets nieuws gehoopt..Maar dat houdt mij niet tegen om de Iphone 5 aan te schaffen.. Ik kies iphone niet voor het design..Ik kies iphone vanwegen de moeglijkheden.. Snelheid.. Features.. etc.. Dat vind ik ietsje belangrijker dan de uiterlijk..


posted by: 4jxFKvFsV [Odpovědět]

Čtěte také...

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Každý, kdo si někdy půjčoval peníze, zná pravděpodobně společnost Provident. Její reklamy běží na každém televizním kanále. Prezentuje se jako nebankovní společnost poskytující rychlé a jasné úvěry pro každého z nás. Jaké jsou výhody půjčky Provident a jak tedy peníze získat?

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Půjčit si čas od času potřebuje prakticky každý člověk. Samotný úvěr většinou není problematický za určitých podmínek. Jsou to právě tyto podmínky, které zpravidla rozhodují o tom, jestli člověk využije bankovní anebo nebankovní půjčky. Oba dva typy půjček mají svá pro i proti. Stačí se pouze podíva…


Společnost ProfiCredit a půjčky pro občany

Společnost ProfiCredit a půjčky pro občany

Velmi složitě bychom hledali člověka, který si čas od času nepotřebuje půjčit nějaký ten finanční obnos. U nás v současné době naštěstí existuje celá řada společností, které jsou v tomto ohledu nadmíru ochotné a finanční prostředky půjčí v podstatě komukoli, kdo si o ně zažádá. Typické jsou hlavně n…

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je řešením pro žadatele starší 18 let, pravidelným příjmem. Nemusíte nikam jezdit a shánět hromady papírů. Vyberete-li si rychlé nebankovní půjčky, máme své starosti vyřešeny. Nebankovní půjčka pro problémo