Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou

25. červenec 2012 Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou

V poslední době si klienti, kteří potřebují půjčit, oblíbili rychlé krátkodobé půjčky z nebankovního sektoru, které jim zajistí sice menší sumu peněz, ovšem s jistotou a velmi rychle. Půjčky využívají často před výplatou, když už jim nevychází peníze na zaplacení účtů anebo jim prostě zaměstnavatel nedal včas jejich mzdu.

U nebankovních společností tento problém vyřeší, v nabídce je například rychlá půjčka do 24 hodin, díky které budou mít peníze na svém účtu velmi rychle. Stačí si jen vybrat vhodného poskytovatele, který má minimální požadavky. Krátký přehled nebankovních společností, u kterých si můžete tímto způsobem peníze půjčit , najdete v tomto článku.

Půjčka Kredia

Pro ty, kterým vyhovuje rychlá SMS půjčka, díky které získají velmi rychle 1000 Kč je určena nebankovní společnost Kredia .

Umožňuje sjednání půjčky jak po internetu tak formou SMS žádosti a stejně jako ostatní poskytovatelé krátkodobých půjček, i zde si můžete při opakovaném půjčování navýšit cílovou částku u vaší SMS půjčky.

Půjčka Ferratum

Známá nebankovní společnost Ferratum nabízí první půjčku dokonce až do výše 2000 Kč. Peníze si zde můžete nechat převést na bankovní účet anebo zvolit dodání složenkou. V případě, že dosáhnete na vyšší půjčky si můžete prodloužit dobu splatnosti až na měsíc.

Menší nevýhodou u Ferratum je to, že kvůli množství klientů, které obsloužili si vedou vlastní registry dlužníků a pokud v nich jste, peníze vám nepůjčí.

Půjčka Crediton

Crediton je další z řady nebankovních společností, které vám půjčí finační prostředky formou SMS půjčky. Novým neověřeným klientům nabízejí půjčku dokonce v hodnotě až 3 500 Kč, což je jedna z nejvyšší cílových částek v sektoru malých krátkodobých půjček.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Čtěte také...

Rychlá půjčka nejen před výplatou

Rychlá půjčka nejen před výplatou

Moderní řešení krizové situace, kdy vám docházejí finanční prostředky, je pochopitelně nasnadě a nabízí se vám několik možnosti. Asi nejčastěji lidé sahají především po kvalitních nebankovních půjčkách, které na rozdíl od půjček bankovních dokážou nabídnout mnohem benevolentnější podmínky pro každéh…

Půjčka před výplatou na účet

Půjčka před výplatou na účet

Také jste se dostali do nezáviděníhodné situace, kdy jste bez finančních prostředků? Naštěstí nemusíte zoufat, jelikož velmi dobrým řešením je půjčka před výplatou. Ta je ideální volbou ve chvíli nečekaného výdaje, ale stejně tak právě v situacích, kdy napjatě očekáváte výplatu od svého zaměstnavate…


Výhodná půjčka před výplatou určitě pomůže

Výhodná půjčka před výplatou určitě pomůže

Období před výplatou je často typické tím, že člověku dochází finanční prostředky. Pokud přijde nějaký nečekaný výdaj, lze se dostat do krize, ze které se dá dostat pouze s půjčkou. Možností uzavřít úvěr u některé bankovní anebo nebankovní společnosti je poměrně hodně, nicméně ne všechny jsou skuteč…

SMS půjčka Ferratum láká hlavně před výplatou!

SMS půjčka Ferratum láká hlavně před výplatou!

Rychlé půjčky se poslední dobou poměrně hodně rozmáhají, jelikož lidé si chtějí půjčovat peníze, aby se měli lépe, anebo aby splatili své předchozí závazky. Pokud se člověk rozhodně k půjčce, tak záleží hlavně na tom, kolik peněz potřebuje půjčit a za jak dlouhou dobu peníze potřebuje mít k dispozic…