Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Rychlá půjčka bez podpisu smlouvy

12. prosinec 2012 Rychlá půjčka bez podpisu smlouvy

Chybí vám peníze do výplaty a potřebujete rychle půjčit? Nechcete nikam chodit, dokládat příjmy a podepisovat smlouvy? Pokud je vaše odpověď „ano“, máme pro vás tip. Kouzelná půjčka je velmi rychlá půjčka před výplatou, díky které můžete mít peníze na svém účtu do 60 minut od schválení žádosti.

K vyřízení žádosti vám navíc stačí jen internet a mobilní telefon, takže můžete o půjčku zažádat prakticky odkudkoliv. S penězi můžete disponovat již do 60 minut od schválení žádosti. Novým klientům půjčíme až 10 000 Kč se splatností 2 – 30 dnů, kterou je možné v případě nemožnosti splácet prodloužit. Stálí klienti si u nás mohou půjčit až 50 000 Kč, o které mohou zažádat SMS. Zní to neuvěřitelně, ale je to opravdu tak. Vyřízení nebankovní půjčky nebylo nikdy jednodušší.

Vaše osobní data jsou chráněna na míru vytvořeným softwarem, který je pravidelně upgradován a aktualizován. Tento software byl vyvíjen více než rok a půl a slouží také ke spolehlivému získávání informací o žadatelích o půjčku, které slouží pracovníkům Kouzelné půjčky k posouzení bonity žadatele. Do 60 minut je posouzení žadatele hotové a do dalších 60 minut má v případě schválení půjčky žadatel na účtě.

Přišly vám nečekaně účty za telefon, plyn nebo elektřinu a momentálně nemáte na jejich zaplacení? I s tím si dokáže Kouzelná půjčka poradit. Díky její službě „Zaplatíme vaše účty“ budou vaše účty zaplaceny včas, i když momentálně nemáte dostatek finančních prostředků na jejich zaplacení. Pošlete Kouzelné půjčce kopie účtů, které potřebujete uhradit, a Kouzelná půjčka je za vás do 60 minut zaplatí. Abyste nebyli ve strachu z nezaplacených účtů, pošle vám obratem a zdarma potvrzení o platbě. Zaujala vás Kouzelná půjčka svou nabídkou? Navštivte její internetové stránky, kde se o ní dozvíte daleko více a kde můžete jednoduše odeslat Žádost o půjčku.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

pmKkOuVndzdr

pátek, 7. duben 2017
07:09

This article acehvied exactly what I wanted it to achieve.


posted by: pmKkOuVndzdr [Odpovědět]

Čtěte také...

Rychlá půjčka k dostání ihned

Nebankovní instituce dnes nabízejí výhodé půjčky . Rychlá půjčka má tu přednost, že o ni lze zažádat online, během několika málo minut se pak ihned dozvíte, zda Vám bude půjčka poskytnuta či nikoliv.

Rychlá online půjčka

Rychlá online půjčka

Moderní půjčky se dnes berou zejména přes internet, což dokladují mnohé úvěry, které si často lidé berou. Online půjčka je zajímavá hned z několika důvodů. Pokusme se v následujícím článku popsat, jakými hlavními výhodami rychlá online půjčka disponuje a co vlastně může potenciálním klientům nabídno…


Rychlá půjčka a její možnosti

Rychlá půjčka a její možnosti

Pojem rychlá půjčka v našich podmínkách poněkud zdomácněl. Není se čemu divit. Rychlá půjčka nabízí primárně poměrně solidní finanční hotovost, a to velmi rychle. Peníze z takovéto půjčky můžete mít na svém účtu klidně i do několika minut, což se většině z nás logicky náramně hodí. Mnozí lidé ovšem …

Rychlá Smart půjčka pro každého

Rychlá Smart půjčka pro každého

Potřebujete velmi rychle finanční prostředky? Pokud ano, tak byste měli zbystřit, jelikož Smart půjčka může bez větších potíží finanční nedostatek řešit. Smart půjčka se řadí mezi menší rychlé úvěry.