Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Rychlý úvěr na auto je mnohdy zajímavější než leasing!

5. srpen 2010 Rychlý úvěr na auto je mnohdy zajímavější než leasing!

Automobil je v podstatě v dnešní době naprostou nezbytností a život bez něj je velmi složitý. Jen těžko si rodina může představit pořádný nákup bez auta, do kterého se vleze spousta věcí, které by se jen těžko vezly vlakem anebo autobusem! Automobil není zrovna nejlevnější záležitostí, a pokud si člověk není ochoten koupit vůz, který má starší datum výroby a jeho kvalita již není zrovna nejlepší, musí si jednoduše půjčit! Úvěr na auto dnes není problémem a zájemce o něj spíše řeší dilema, jestli sáhnout po něm, anebo po leasingu. Spotřební úvěr tohoto typu disponuje hned několika výhodami, o kterých si něco řekneme v následujících řádcích.

Rychlý úvěr na auto z pohledu své charakteristiky

Kdybychom měli zařadit rychlý úvěr na auto, tak patří mezi nebankovní půjčky, pro které je typické rychlé vyřízení bez jakéhokoli čekání. Při vyřizování samotné žádosti určitě nebude docházet k žádným nepříjemným průtahům! U většiny takovýchto rychlých půjček se doba vyřízení pohybuje přibližně kolem jedné hodiny. Úvěr je poskytnut jednotlivým klientům bez ručitele a ti mají možnost změnit si podmínky v průběhu trvání tohoto úvěru. Každých šest měsíců lze zpravidla požádat o změnu výše splácené částky. Pořizovaný automobil je ryze majetkem člověka, který si na něj půjčil na rozdíl od leasingu, který rozhodně automobil klientovi nepřisuzuje.

Co je rozhodující při získání úvěru?

Pro získání úvěru mluví hned několik různých faktů. Tím základním je bezesporu kvalita. Člověk si díky tomuto úvěru může pořídit velmi kvalitní vůz, jenž mu může vydržet i několik desítek let ve velmi dobrém stavu. Mnohým lidem utkví hlavně rychlost úvěru. Dobrý finančník si jistě velmi rychle spočítá, že automobil v určité cenové relaci nelze získat každý den a je třeba rychlé jednání. Jinak si také klienti mohou být jisti při vyřizování úvěru férovým přístupem!

Výhody úvěru

Základními výhodami jsou pochopitelně rychlost a spolehlivost. Spolehnout se mohou klienti také na nízkou úrokovou sazbu. K úvěru lze získat různé bonusy a dárkové předměty. Jediným výdajem navíc budou prakticky pro klienty pouze platby za pohonné hmoty. Na koupi vozu je také poskytována stoprocentní záruka. Možnost splácení lze také zvolit dlouhodobě, takže výše měsíčních částek nebudou nikterak závratné!

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Operativní a auto leasing

Operativní a auto leasing

pro všechny, kteří mají ve svém vlastnictví vozový park nebo si jen hodlají pořídit pro svoje podnikání, má společnost Hertz Lease připravenou velkou škálu služeb, které mimo jiné nabízí i leasing.

Operativní leasing jako optimální financování vozového parku

Operativní leasing jako optimální financování vozového parku

Uvažujete o nákupu vozu pro vlastní použití nebo firemní flotily? Pak byste měli brát v potaz hned několik druhů financování, které se vám při pořizování auta nabízejí. Máte-li dostatek kapitálu, není problém koupit vozy za něj a nic jiného neřešit. Většinou je ale zapotřebí realizovat financování p…


Rychlý začátek podnikání je možné uskutečnit!

Rychlý začátek podnikání je možné uskutečnit!

Kdo potřebuje začít podnikat velmi rychle, má v současné době docela dobré možnosti, jelikož může využít možnosti podnikání prakticky ihned v podobě takzvané ready made společnosti. Za normálních okolností začíná podnikání poměrně složitými obstrukcemi v podobě papírování a vyřizování na úřadech. Je…

Auto na splátky s Home Credit

Auto na splátky s Home Credit

Jednou z poměrně známých společností, které se jednak řadí do nebankovního sektoru a jednak poskytují mnohé půjčky, je určitě Home Credit. jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by Home Credit jako takový neznal a nevěděl nic o produktech této společnosti. Mnozí ale prakticky neví vůbec nic o …