Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

SMS půjčka

15. listopad 2010 SMS půjčka

Půjčení peněz není v současné době až tolik problematické, jelikož nabídek na finančním trhu je obrovské množství. Volit mohou lidé jak z bankovních společností, tak i z nabídek od nebankovních společností. Záleží hlavně na tom, co konkrétní člověk hledá. Jistotou jsou samozřejmě půjčky od různých bank, nicméně v mnohých případech nezbude nic jiného, než si půjčit u některé nebankovní společnosti. Ty nabízejí hned několik plusů, přičemž tím největším je zcela jistě to, že nenahlížejí do registru dlužníků. Podívejme se na SMS půjčku, která nabízí vynikající možnosti zejména z pohledu rychlosti svého vyřízení.

Jak probíhá půjčení přes SMS?

Půjčky přes SMS jsou pouze pro lidi, kteří potřebují půjčit menší sumu peněz. Rozhodně není možné využívat těchto půjček jako hypotéky anebo jako půjčky pro začínající podnikatele. Jak tedy celý proces půjčky přes SMS probíhá? V první řadě je nutné při potřebě půjčky vzít do ruky mobilní telefon a napsat zprávu na příslušné číslo společnosti poskytující takovýto druh úvěru. V případě, že člověk nedluží již nějaké jiné společnosti jistou větší sumu, bude vše vyřízeno velmi rychle a mnohdy pouze do 24 hodin od podání žádosti o půjčku prostřednictvím SMS.

Nic není zadarmo…

Bylo by naprosto naivní si myslet, že společnosti poskytující nebankovní půjčky, a tedy i půjčky přes SMS dělají všechno v dobré víře a ne pro zisk. Je pochopitelné, že zejména u rychlé půjčky jsou poplatky mnohem vyšší. Společnost si pokaždé bere určité procento z celkové půjčené částky. Je třeba si dát pozor na to, o jaké procento se jedná. U zaběhlých a známých společností jsou většinou tato procenta nižší, než je tomu u začínajících společností. Půjčku je třeba většinou splatit do jednoho měsíce, jinak se klienti setkají s nepříjemnými poplatky.

SMS půjčky v ostatních evropských zemích

Pravděpodobně nejvíce je zažitá SMS půjčka v Estonsku. V této pobaltské zemi využil takovéhoto druhu půjčky každý desátý občan. Zhruba jedna desetina občanů Estonska není v současné době schopna své závazky splácet. Skutečnost je taková, že některé společnosti měly ovšem neúnosné úroky. Hodně oblíbená je půjčka přes SMS ve Finsku. Mluví za to i samotný synonymní název Finská půjčka, který pro SMS půjčky existuje.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Krátkodobá SMS půjčka

Krátkodobá SMS půjčka

Krátkodobé půjčky jsou stále populárnější. Zatímco u běžných úvěrů je potřeba počítat s tím, že je budeme splácet po mnoho měsíců, což spoustě lidem nemusí vyhovovat, krátkodobé půjčky mají splatnost jen několik dní či týdnů. Příkladem je oblíbená SMS půjčka, která poskytuje peníze do výše 10.000 Kč…

Finská půjčka

Finská půjčka

Finská půjčka, též SMS půjčka je velmi populární. Právě v této době zažívá „boom“ ve střední Evropě. Jedná se o službu, která se maximálně přizpůsobila zákazníkovi. Vše je snadné a rychlé.


Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka online

Ocitnout se bez peněž není v dnešní době ničím výjimečným. Do takové situace se může dostat každý z nás, ať už vlastní vinou, či vinou někoho jiného. V takové situaci, pokud vám tedy nepůjčí kamarádi nebo rodinní příslušníci, vás může zachránit jedině půjčka. Podívejte se, jaké možnosti nabízí rychl…

Půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty

Rozhodující roli v životě člověka hraje pochopitelně zejména zdraví. Pravda je ovšem taková, že je nutné mít také peníze, které mohou pomoct. Důležitý je hlavně vysoký