Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Studenti si mohou pomoci půjčkou

30. červen 2015 Studenti si mohou pomoci půjčkou

I studenti se čas od času dostanou do situace, kdy jim nezbývá nic jiného než si půjčit peníze na výdaje se studiem jako je zaplacení školného, bydlení či skript apod. Pokud nestačí kapesné od rodičů nebo výdělek z brigád, obrátí se na nebankovní společnosti se žádostí o půjčku.

Víte, která studentská půjčka bude pro vás ta nejvhodnější? Portál PůjčkySnů.cz vám s výběrem poradí. Jde o nezávislý internetový srovnávač, který vám ušetří čas i peníze. Jednoduše zadáte částku o kterou máte zájem a můžet vybírat z řady společností, které studentskou půjčku poskytnou. PůjčkySnů.cz vám pomohou vybrat nejen nejlevnější produkt, ale také skutečně spolehlivého poskytovatele, který nevybírá poplatky předem a obejde se i bez nahlížení do registru.

Nejlevnější studentská půjčka

Student, který shání půjčku si může půjčit menší částky do deseti tisíc na pár dní a obejde se tak bez dokládání nejrůznějších potvrzení. Studentská půjčka je pro studenty zdarma, pokud si půjčí maximálně tři tisíce a vrátí je v řádném termínu.

Jak půjčku sjednat

Možností, jak o vybranou půjčku požádat je mnoho. Půjčky na studia jsou v nabídce řady bankovních i nebankovních společností. V nebankovním sektoru nedokládáte na co peníze použijete, kolik vyděláváte ani jak dlouho budete studovat. Půjčku si sjednáte online nebo pomocí sms zprávy. Peníze vám mohou být vyplaceny už do deseti minut od schválení půjčky.

K vyřízení půjčky je potřeba mít platný doklad totožnosti, vlastní účet. Protože je to studentská půjčka, je potřeba aby měl student minimálně 18 let. Pak je jedno, zda jde o studenta střední školy nebo vysokoškoláka. Peníze lze použít i na studium v zahraničí.

-mat-

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Čtěte také...

Pronájem virtuální kanceláře může výrazně pomoci v podnikatelské činnosti

Pronájem virtuální kanceláře může výrazně pomoci v podnikatelské činnosti

Virtuální kancelář je službou, která umožňuje podnikatelům provozovat jejich činnost snadněji a pohodlněji. Pronájem virtuální kanceláře sebou přináší několik významných výhod.

Vyplacení exekuce půjčkou: Zbavte se exekuce rychle a elegantně

Vyplacení exekuce půjčkou: Zbavte se exekuce rychle a elegantně

Počet exekucí v tuzemsku neustále roste. Dostali jste se i vy do finanční tísně, která vyvrcholila exekučním příkazem? Abyste neriskovali, že vám exekutor sáhne na mzdu, případně zabaví váš majetek, musíte jednat co nejrychleji.


Víte, s kým obchodujete? Pomocí FIRMO.CZ najdete kompletní informace o všech subjektech!

Víte, s kým obchodujete? Pomocí FIRMO.CZ najdete kompletní informace o všech subjektech!

Neuvážený výběr obchodního partnera může mít nedozírné následky. Pokud často navazujete obchodní styk se subjekty, o jejichž aktivitách nemáte dostatek informací, měli byste svůj přístup přehodnotit.

Online půjčky mohou rychle pomoct

Online půjčky mohou rychle pomoct

Rychlé online půjčky se dnes nacházejí jak přímo na internetu, tak i v podobě půjček přes krátké textové zprávy. Takzvané SMS půjčky rozhodně taktéž nabídnou velmi rychlé peníze za předem stanovených podmínek. Rychlá pomoc půjček spočívá především v tom, že jsou poskytnuty do pouhých několika minut …